4.7 z 5 hvězdiček
Audiokniha (CD)Audiokniha
- Produkt je vyprodaný.
Šestačtyřicetiletý zemědělský inženýr Florent-Claude Labrouste se odebere na rodný venkov, kde bilancuje svůj život a vzpomíná na své bývalé lásky. Při životě jej udržují jen antidepresiva obsahující látku serotonin neboli „hormon štěstí“, kvůli jejichž konzumaci ale zakouší nežádoucí vedlejší účinky jako nevolnost a impotenci. Sleduje… Přejít na celý popis
Ivy uteče od nevěrného přítele až do Austrálie, aby začala nový život. Vydejte se spolu s ní na farmu do přímořského městečka Emerald Bay za létem, sebepoznáním a láskou.
Více informací
K tomuto produktu zákazníci kupují
Šestačtyřicetiletý zemědělský inženýr Florent-Claude Labrouste se odebere na rodný venkov, kde bilancuje svůj život a vzpomíná na své bývalé lásky. Při životě jej udržují jen antidepresiva obsahující látku serotonin neboli „hormon štěstí“, kvůli jejichž konzumaci ale zakouší nežádoucí vedlejší účinky jako nevolnost a impotenci. Sleduje vylidňování vesnic, propuštěné zaměstnance fabrik i zkrachovalé sedláky, kteří páchají sebevraždy, přesto jsou však mnozí z nich odhodlaní se postavit směrnicím Evropské unie a rozpoutají nepokoje, během nichž blokují dálnice. Vypravěč postupně dochází k názoru, nemůže žít bez své bývalky Camille a poháněn výčitkami i sebelítostí se uchýlí k něčemu, co velmi připomíná stalking.
Čte: Otakar Brousek ml.
- Nakladatel
- OneHotBook
- datum vydání
- 8.08.2019
- ean
- 8594169482675
- Vazba
- CD
- datum dotisku
- 1.08.2019
- Rozměr
- 141 x 125 x 11
- jazyk
- čeština
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.3 z 5 9 hodnocení čtenářů
4× 5 hvězdiček 4× 4 hvězdičky 1× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Eva Francová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Je to bílá oválná dělitelná tabletka. Tak začíná vyprávět svůj příběh Florent - Claude Labrouste, 46letý francouz, který bilancuje nad svým životem. Vzpomíná na bývalé lásky, přátele i práci. Nakonec se propadá do deprese a pozná tak život s antidepresivy. Zajímavě napsaná knížká, ráda jsem si ji přečetla. jediné, co mi vadilo, byla dlouhá souvětí, která někdy byla přes celou stránku.
Přečíst více -
Josef Fogl registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Spisovatel a jeho tvorba je pro mne srdcová záležitost. I tato kniha se mu zase povedla.
Přečíst více -
Hana Purgertová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Smutek, samota, deprese...ne úplně pozitivní čtení, přesto velmi dobře napsané a opět zanechávající silný dojem.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.