0.0 z 5 hvězdiček
E-kniha-
POLYVAGÁLNÍ CVIČENÍ
-
Vraždoku
-
Pravda o cukru
-
Cirkadiánní kód
-
Změň svůj dech a začnou se dít věci
-
Sport je bolest
-
Za hranice odolnosti
-
Probouzení tygra
-
Dech
-
Jan Vojáček: Únava není normální
-
Proč spíme
-
Obezita je nemoc
-
Sportovní trénink
-
Ultrazpracovaní lidé
-
Přežít
-
Každá bolest má svou příčinu
-
Regenerace a výživa ve sportu
-
Krabičky do práce
-
Všechno je tuberkulóza
-
Box
-
Po operaci kolena - domácí cvičení a rehabilitace
-
Trénink herní přirozenosti
-
Tai chi
-
Kondiční trénink pro bojové sporty
Zdraví a Sport
Všichni máme občas v životě chvíle, kdy cítíme nutkavou potřebu změny. Ať už se to týká jiné trasy do práce, nového parfému nebo takových velkolepostí jako zbrusu nový jídelníček. Každá změna, byť maličká, stojí za to. Změna je život.
V současnosti se stává téměř normou více přemýšlet o svém životním stylu; sportovat, řešit své stravovací návyky, dopřát si kvalitní spánek či meditovat. A věřte tomu nebo ne, o všem z výše jmenovaného už si dnes můžete počíst ve více či méně odborné publikaci.
Dalším obrovským problémem současnosti je všudypřítomný společník stres. Máme příliš mnoho povinností, jsme tlačeni časem a hnáni k obrovským výkonům v práci, což jednomu velmi snadno způsobí vrásky. Ale kéž by zůstalo jen u nich. Alarmující hladina stresu a sem tam nějaký nezdar mohou v krajním případě vést až k tzv. syndromu vyhoření, což byste nepřáli ani svému nepříteli.
Stejně tak můžeme vděčit za neblahé dopady na naše zdraví i masové digitalizaci. Přehnané zírání do přístrojů nemůže přinést nic dobrého ani v oblasti vztahů, ani v našem osobním rozvoji, tak buďme opatrní v každém ohledu. Dbejme jak o svou fyzičku, tak o svou psychiku. Cvičme jógu! Choďme na procházky do přírody! Buďme zdraví a buďme spokojení.
Články, které stojí za pozornost
-
Magnesia Litera 2026 zná vítěze. Nejvíce zazářila Mariborská hypnóza
-
Divergence se vrací: Veronica Roth oznámila dvě nové knihy
-
Sto květů – co zůstane, když člověk začne zapomínat? | RECENZE
-
Kdo je Freida McFadden? Autorka Pomocnice odhalila svou identitu
-
Pokračování Spalující rivality vyjde již v květnu!
-
Alchemised: Kniha, která vás zničí, ale stejně ji neodložíte | RECENZE
-
Proč si zamilovat Romantické útěky Julie Caplinové (a proč tentokrát zamířit do Portugalska)
-
Dračák & Drama: čtivá romantika s popkulturním srdcem | RECENZE
-
5 tipů na dětské knihy, které promění čtení v dobrodružství
-
Šangri-lu jsem v Tibetu nenašla: Nevšední cestopis, který dovede překvapit | RECENZE
-
5 knižních novinek na duben: od romantasy po mrazivý horor
-
Němá: když technologie začne vyprávět tvůj příběh | RECENZE