Pokusy o močení

Autor Milan Rynt

E-kniha

E-kniha

  • Ihned ke stažení

Nepočetná autorova povídková tvorba z let 1990–2001 obsahuje krátké texty sahající od meditativních úvah přes kafkovsky laděné vize až po bizarní hříčky. To vše často s notnou dávkou černého humoru a absurdit. Úryvek: „Její překrásné dlouhé nohy končily příliš vysoko. Tak vysoko, že ani nedohlédl k místu, kde přecházely v klín. Bránila mu v… Přejít na celý popis

Čas na nový diář. Rok 2025 klepe na dveře Už je to tady! Čas začít plánovat rok 2025! Máme pro vás diáře všech druhů a velikostí, které uspokojí každého plánovače. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Nepočetná autorova povídková tvorba z let 1990–2001 obsahuje krátké texty sahající od meditativních úvah přes kafkovsky laděné vize až po bizarní hříčky. To vše často s notnou dávkou černého humoru a absurdit.

Úryvek:
„Její překrásné dlouhé nohy končily příliš vysoko. Tak vysoko, že ani nedohlédl k místu, kde přecházely v klín. Bránila mu v tom hrana postele, pod kterou ležel. Přesněji řečeno, pod kterou ležela jeho hlava.“

Milan Rynt se narodil 12.7.1971. Žije v Kralupech nad Vltavou, v místě svého rodiště. Jako básník poprvé představen veřejnosti v recitačním pořadu Mirka Kováříka Zelené peří v Malostranské besedě v roce 1990. Publikoval v literárním časopise Tvar a v časopise české Mensy. V roce 1993 vyšla v nakladatelství Mladá fronta jeho básnická prvotina Ani jeden šimpanz. Kromě literární tvorby se věnuje také kreslení a malování. Ilustroval několik knižních titulů pro nakladatelství Maťa. V roce 2000 se uskutečnila jeho první samostatná výstava s názvem Obrazy a poezie.

Sdílet

Nakladatel
E-knihy jedou
jazyk
čeština
Počet stran
78
datum vydání
1.01.2015

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

0.0 z 5 0 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 49 Kč Nápověda