Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání | Přejít ke košíku
Nacházíte se zde: Domů » Knihy » Poškozené zboží
Autor Pavel Hochman
Defekt
Stav Velmi dobrý
Vada Poškrábaný a mírně pokrčený přebal, naražená vazba i hřbet.
Kniha ( pevná vazba )
Unikátní kniha nazvaná jedenáct desítek aneb 110 historie FC Viktoria Plzeň byla chystána v souvislosti s blížícím se 110. výročím existence FC Viktoria Plzeň. Celá kniha je vyplněna množstvím fotografií, u nichž převládají ty, které nebyly dosud jinde publikovány. Unikátnost titulu však spočívá v souboru jedinečných ilustrací výtvarníka… Přejít na celý popis
Zkraťte dětem cestu autem nebo jim zpříjemněte usínání s těmi nejhezčími audioknihami! Ty nejhezčí pohádky a příběhy do oušek pro děti právě teď koupíte na našem e-shopu se slevou 30 %!
Více informací
Unikátní kniha nazvaná jedenáct desítek aneb 110 historie FC Viktoria Plzeň byla chystána v souvislosti s blížícím se 110. výročím existence FC Viktoria Plzeň. Celá kniha je vyplněna množstvím fotografií, u nichž převládají ty, které nebyly dosud jinde publikovány. Unikátnost titulu však spočívá v souboru jedinečných ilustrací výtvarníka Richarda Broschardta, které vykreslují humorné příběhy, zařazené v jednotlivých desetiletích (desítkách) historie klubu. Autorem textu knihy je Pavel Hochman, přední znalec plzeňského fotbalu, bývalý sportovní novinář a autor několika předchozích úspěšných fotbalových publikací. Ukázky z knihy jsou k prohlédnutí i na FB https://www.facebook.com/vitanyhost/.
0.0 z 5 0 hodnocení čtenářů
0× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
Top autoři Vše
Top série
Témata Vše
První láska prý přetrvá navěky
A co ta druhá? Nový knižní hit bude bavit všechny fanynky sportovních univerzitních YA romancí!
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
Top autoři Vše
Témata Vše
Duchové z něj vysávají duši
Volání mrtvých přivádí Keiru do domu plného strašlivých tajemství…
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
TOP Interpreti
Témata Vše
Příběhy kluka z pohřebky
Nechte si vyprávět příběhy z dětství a vlastní rodinné historie přímo od Daniela Krejčíka, autora a českého filmového, divadelního a dabingového herce v jedné osobě.
Mohlo by vás zajímat
Jazykové učebnice Vše
Základní školy Vše
Střední školy a gymnázia Vše
Opakování na prázdniny
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
LEGO® stavebnice Vše
Albi - Kouzelné čtení Vše
TOP hry
Povídejte si o knížkách kdykoliv, kdekoliv, s kýmkoliv!
Kdyby u tebe přespala tvá oblíbená knižní postava, co bys jí udělal/a k snídani? Za kterou knihu se kvůli obálce při čtení stydíš?
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
Populární témata Vše
Dobrá záložka od Knihy Dobrovský Vše
Tipy na dárky Vše
Darujte dobrý dárek, ať už jste kdekoliv.
Objevte naši širokou nabídku dárkových poukazů a nechte výběr dárku na obdarovaném.