O psaní

Autor Stephen King

O psaní - Stephen King Nedostupné

Kniha ( pevná vazba )

    • Produkt je nedostupný.
Mixtape

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 899 Kč dárek zdarma v hodnotě 399 Kč

Mixtape

I krása může zabíjet

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 1499 Kč dárek zdarma v hodnotě 349 Kč

I krása může zabíjet

"Tato kniha není autobiografie. Je to spíš jakési curriculum vitae - můj pokus naznačit, jak byl zformován jeden spisovatel. Ne to, jak byl jeden spisovatel stvořen, nevěřím tomu, že je vůbec možné stvořit spisovatele, ať už podmínkami nebo vlastní vůlí (i když jsem tomu kdysi věřil). Všechno potřebné vybavení už je v nás, když jsme odesláni… Přejít na celý popis

Knihy
Předobjednávka
280 Kč s DPH
Skladem
254 Kč s DPH
Zobrazit více
E-knihy
Audioknihy
Přehrát ukázku

00:00

00:00

Ihned ke stažení
349 Kč s DPH

Výhodné balíčky knih i e-knih Kupte více za méně. Vyzkoušejte výhodné balíčky knih i e-knih! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

"Tato kniha není autobiografie. Je to spíš jakési curriculum vitae - můj pokus naznačit, jak byl zformován jeden spisovatel. Ne to, jak byl jeden spisovatel stvořen, nevěřím tomu, že je vůbec možné stvořit spisovatele, ať už podmínkami nebo vlastní vůlí (i když jsem tomu kdysi věřil). Všechno potřebné vybavení už je v nás, když jsme odesláni na svět. Ale v žádném případě to není neobvyklé vybavení, jsem přesvědčen, že spousta lidí má aspoň nějaké spisovatelské či vypravěčské nadání a toto nadání je možné posílit a vybrousit. Kdybych tomu nevěřil, bylo by psaní této knihy ztrátou času."Stephen King

Sdílet

Nakladatel
Beta Dobrovský
Rozměr
0x0mm
ean
9788073060374
Počet stran
222
jazyk
čeština
Vazba
pevná vazba
isbn
978-80-7306-037-4

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.6 z 5 39 hodnocení čtenářů

27× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

  • Tonda Anděl registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

    Nejlepší kniha o tvůrčím psaní. Nedává totiž konkrétní návody. Ty jsou k ničemu. Jestli mi jako autorovi někdo pomohl, byl to Stephen King nejen svým stylem psaní, ale i způsobem, jakým o něm hovoří. Kniha O psaní je z velké míry autobiografií slavného autora a právě jeho život odkrývá mnohá tajemství úspěchu. Pokud Vás psaní baví, určitě si tuto knihu pořiďte. Povinná četba.

    Přečíst více
  • Vojtěch registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

    Nebeletristické dílo, ve kterém Stephen King nechává čtenáře nahlédnout do své pracovny (kde jsou dveře vždycky a bezpodmínečně zavřené). Vypráví mu příběhy z vlastního života a píše o tom, o čem ví nejvíc. A právě to dělá z O psaní knihu, kterou by si měl přečíst každý, kdo chce napsat byť jen dobrou slohovku do školy.

    Přečíst více
  • LukášW registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

    Oceňuji, že se Sai King nebál a sdělil mnoho podrobností ze svého tvůrčího a osobního života. Ono moc lidí se nepřizná, že například napsali knihu, kterou si nepamatují z důvodu naprostého zdrogování a zpití pod obraz. Přesto Kinga zbožňuji.

    Přečíst více
  • Anonym registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček

    King patří mezi mé nejoblíbenější autory a četla jsem od něj téměř všechny knihy! Nemůžu nijak jinak, než doporučit!

    Přečíst více
  • Adriana Dosedělová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

    Tak tahle kniha je naprosto skvělá, a proto ji vřele doporučuji. Vždy jsem četla podobné věci. Chtěla jsem vědět něco dalšího o psaní. A vždy mi to něco dalo.

    Přečíst více
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 0 Kč Nápověda