5.0 z 5 hvězdiček
měkká vazbaKniha
- Skladem 3 ks
- Doručení V úterý 11. 3. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
268 Kč s DPH
Běžně 299 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Příručka populárního britského moderátora, spisovatele a dobrodruha Bear Gryllse nabízí praktické rady, tipy a triky pro pobyt v divoké přírodě a spoustu užitečných znalostí a dovedností, které patří do výbavy začínajícího dobrodruha. Příručka sestává ze čtyř částí, které se věnují nebezpečným zvířatům, jedovatým rostlinám, signalizaci a… Přejít na celý popis
Blíží se bouře… a ne každý její běsnění přežije! Onyxová bouře v češtině od Receccy Yarros vyjde v dubnu a vy si ji již teď můžete předobjednat se slevou!
Více informací
K tomuto produktu zákazníci kupují
Příručka populárního britského moderátora, spisovatele a dobrodruha Bear Gryllse nabízí praktické rady, tipy a triky pro pobyt v divoké přírodě a spoustu užitečných znalostí a dovedností, které patří do výbavy začínajícího dobrodruha. Příručka sestává ze čtyř částí, které se věnují nebezpečným zvířatům, jedovatým rostlinám, signalizaci a stopování. S touto příručkou v batohu se vyhneš nebezpečí a poradíš si v přírodě v každé situaci. Kniha je určena čtenářům od 8 let.
- série
- Příručka pro začínající dobrodruhy 2. díl z 2
- Další ze série
-
1.
Příručka pro začínající dobrodruhy
2. Příručka pro začínající dobrodruhy
- kategorie
-
Knihy »
Odborná literatura »
Encyklopedie »
Příručky pro přežití
- Nakladatel
- PIKOLA
- Rozměr
- 140 x 192 x 16
- jazyk
- čeština
- Počet stran
- 192
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-80-242-6741-8
- Vazba
- Polotuhá flexo
- datum vydání
- 21.07.2020
- ean
- 9788024267418
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
5.0 z 5 1 hodnocení čtenářů
1× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.