4.7 z 5 hvězdiček
Audiokniha (CD)Audiokniha
- Produkt je vyprodaný.
Cestování si nikdy nenaplánujete na sto procent – vždy vás něco překvapí. Ví to i oblíbená herečka a cestovatelka Tereza Ramba (Voříšková). Za dva roky navštívila dvacet zemí a rozepsala se o jejich známých i nečekaných podobách. Ať už máte sami neklidného cestovatelského ducha, nebo radši jenom jezdíte prstem po mapě, Tereziny zážitky jsou… Přejít na celý popis
Haunting Adeline byla jen slabý začátek. Její duše napospas uchvátí všechny, kteří touží po nefalšované, šílené, paranormální erotice s démonem.
Více informací
K tomuto produktu zákazníci kupují
Cestování si nikdy nenaplánujete na sto procent – vždy vás něco překvapí. Ví to i oblíbená herečka a cestovatelka Tereza Ramba (Voříšková). Za dva roky navštívila dvacet zemí a rozepsala se o jejich známých i nečekaných podobách. Ať už máte sami neklidného cestovatelského ducha, nebo radši jenom jezdíte prstem po mapě, Tereziny zážitky jsou natolik inspirující, že vás začnou svrbět pohorky.
- Nakladatel
- Voxi
- datum vydání
- 1.09.2020
- ean
- 8594050430952
- Vazba
- CD
- datum dotisku
- 14.12.2020
- Rozměr
- 140 x 125
- jazyk
- čeština
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.5 z 5 29 hodnocení čtenářů
23× 5 hvězdiček 2× 4 hvězdičky 2× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 2× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
-
Jaroslav Keprt registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Krásná knížka.
Přečíst více -
Lasombra registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Nádherně šťavnatá kniha. Terezka píše nejen vtipné historky z cest, ale především mě vtáhla do svého nitra a do svého poetického srdíčka. Moc mile překvapilo i grafické zpracování knihy, které je velice originální. Krásný kousek do mé sbírky, určitě se k ní ráda znovu vrátím.
Přečíst více -
Alena registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Cestování v této knize nehraje primární roli. Je to píše prostředek, který autorce pomáhá k seberozvoji a ujasnění si životních priorit. Na pozadí se autorka dělí o získané zkušenosti, které přináší kulturní odlišnosti jednotlivých zemí. Moc hezky se čte a vybízí čtenáře k zamyšlení, aniž by musel opustit komfort svého domova.
Přečíst více -
Eliška Radikovská registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Tato kniha je naprosto fantastická. Je pro VŠECHNY DobroDruhy i pro ty, kteří jen rádi doma pod dekou cestují prstem po mapě. Což jsem i já. Kniha je psaná krásně, pocitově, upřímně, dobrodružné zážitky, kde se vám tají dech i po zážitky ve smutnějších zemích, viz Čína. Autorčin osobitý styl psaní mě tak okouzlil. Knihu nepovažujte za cestopis, fantasy či jakousi detektivku. Je to ve směs kniha všech žánrů. Obsahuje spousta pocitů, myšlenek, smyslového vnímání, lásky a naděje, pravdy a lži, krásy a divení se, nebezpečí a dobrodružství, a hlavně LÁSKY. Při čtení máte někdy husí kůži a prsty vás nutí rychle něco obléknout a vyrazit někam pryč taky. Velmi doporučuji, jedna z nejlepších knih, co jsem doposud četla. Děkuji :)
Přečíst více -
Lenka Krotilová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
knihu jsem si koupila, až když jsem slyšela Terezu tuto knihu číst, je to super čtení. mohu jen doporučit
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.