0.0 z 5 hvězdiček
E-knihaE-kniha
- Ihned ke stažení
-
Kniha je ve formátech mobi PDF ePUB
249 Kč s DPH
Jsme transparentní
Dvadsaťdvaročný Ladislav Zibura v lete zbalil svoj život do 12 kilogramov, hodil si batoh na chrbát a vydal sa na púť do Jeruzalema. Bez mapy a orientačného zmyslu prešiel pešo 1 400 kilometrov naprieč rozpálenou krajinou Turecka a Izraela, stál pod Múrom nárekov a prežil najväčšie dobrodružstvo svojho života. Jeho cesta je príbehom plným… Přejít na celý popis
Stále rozšiřujeme nabídku knih v angličtině, protože víme, že ji vyhledáváte více a více! A nyní jsme naši širokou nabídku ještě o 15 % zlevnili.
Více informací
K tomuto produktu zákazníci kupují
Dvadsaťdvaročný Ladislav Zibura v lete zbalil svoj život do 12 kilogramov, hodil si batoh na chrbát a vydal sa na púť do Jeruzalema. Bez mapy a orientačného zmyslu prešiel pešo 1 400 kilometrov naprieč rozpálenou krajinou Turecka a Izraela, stál pod Múrom nárekov a prežil najväčšie dobrodružstvo svojho života. Jeho cesta je príbehom plným omylov, pozoruhodných stretnutí, pľuzgierov a sparenín. Princ Ládik vám svojím nekorektným láskavým humorom dokáže, že pútnik rozhodne nemusí byť katolík, asketik ani nudný človek. O čom to je: Dvadsaťdvaročný muž putuje pešo naprieč Tureckom a Izraelom. Je trochu nešikovný a na 1 400 kilometrov dlhej ceste sa stále stráca, ale stretne dobrých ľudí. Komu to môžem kúpiť: Komukoľvek vo veku 14 – 99 rokov so zmyslom pre humor. Ako sa to skončí: Do Jeruzalema príde, ale potom ho na letisku takmer zabije raketa. Zoznam alergénov: Obsahuje vtipy o náboženstve a tučných ľuďoch.
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.6 z 5 88 hodnocení čtenářů
68× 5 hvězdiček 12× 4 hvězdičky 5× 3 hvězdičky 2× 2 hvězdičky 1× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Dana registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Knížka se čte prakticky sama. Hodně vtipně psané.
Přečíst více -
Jana registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Knihu jsem přečetla jedním dechem. Je tam humor i spousta věcí k zamyšlení. Mohu jen doporučit.
Přečíst více -
Lucie Pelčáková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Ziburovu přednášku jsem si zamilovala hned na první poslech a po jeho neustálém opakování o tom, že vydává knihu, jsem se pro ni rozhodla. Ani trochu nelituju toho, že ji mám. Je plná vtipu, motivace a poučení o tom, že lidé, nehledě na náboženství, jsou dobří. Také je obohacena komiksy, ve kterých se povětšinou objevují vysvětlivky či vtipné ukázky toho, co se mu přihodilo. Doporučuju především těm, které láká myšlenka na cestování, chtějí si odpočinout či se zasmát (pozor, vtipy berte s nadsázkou a hned se neurážejte!), ale také těm, kteří jsou jen zvědaví jak to vlastně v Turecku a Izraeli vypadá.
Přečíst více -
Šárka Petzná registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Originální, vtipné a dobrodružné:)
Přečíst více -
Anonym registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Velmi vtipné čtení, láká k tomu sbalit batůžek a odjet...
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.