5.0 z 5 hvězdiček
knihaKniha
- Produkt je vyprodaný.
Román plný romantiky a intrik, odehrávající se na nádherném pobřeží Cornwallu. Když je její samotářská babička již neschopná se o sebe starat sama, Gabriella se odstěhuje do daleké chaty ve Frenchmanově zátoce, která byla babiččiným domovem po celá léta. Babička Jaunty je sice uznávaná umělkyně, ale stále jí tíží vzpomínky na minulost – na… Přejít na celý popis
Cormoran Strike se vrací!
Více informací
K tomuto produktu zákazníci kupují
Román plný romantiky a intrik, odehrávající se na nádherném pobřeží Cornwallu. Když je její samotářská babička již neschopná se o sebe starat sama, Gabriella se odstěhuje do daleké chaty ve Frenchmanově zátoce, která byla babiččiným domovem po celá léta. Babička Jaunty je sice uznávaná umělkyně, ale stále jí tíží vzpomínky na minulost – na válku a zejména na potopení lodi Lancasterie. Vše se zdá být v pořádku, dokud se neobjeví uprostřed bouře cizinec, který hledá pomoc. Fin je okouzlen prostředím a postupem času je vtažen do života Gabe a Jaunty a objevuje s nimi jejich příběh plný zrady a otázek týkajících se identity.
- série
- Cornwall 3. díl z 5
- Další ze série
-
1.
Dům v Cornwallu
2. Aféra v Cornwallu
3. Cizinec z Cornwallu
4. Pod nebem Cornwallu
5. Návrat do Cornwallu
- kategorie
-
Knihy »
Beletrie »
Knihy pro ženy »
Romány pro ženy
- Nakladatel
- Brána
- Rozměr
- 150 x 210 x 30
- jazyk
- čeština
- Počet stran
- 288
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-80-7243-887-7
- Vazba
- Knihy - vázané
- datum vydání
- 20.07.2016
- ean
- 9788072438877
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.5 z 5 4 hodnocení čtenářů
2× 5 hvězdiček 2× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
assaly registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Podle obálky román pro ženy, pod romantickou slupkou se ale odehrává i příběh ženy, umělkyně, která celý život klamala a až před smrtí se rozhodla svěřit svůj příběh nejen vnučce ale i celému světu. Kdo ale může soudit skutky ženy, která se jen snažila přežít a pomáhat svým blízkým i své zemi?
Přečíst více -
Zuzka registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Na začátku to byl kapičku pomalejší rozjezd - ale pak jsem se začala lépe orientovat v dějových liniích, a pak už to bylo moc krásné čtení. Ženy ocení tuto knihu.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.