4.7 z 5 hvězdiček
pevná vazbaKniha ( pevná vazba )
- Produkt je vyprodaný.
Alyxandria Blackettová musí uprchnout v přestrojení za chlapce k psancům vedeným Rainem Montgomerym. Alyxandria je zajata, obviněna z čarodějnictví a odvedena na hranici, kde má být upálena. V posledním okamžiku ji zachrání Raine Montgomery se svými statečnými a věrnými muži. Sametová píseň je strhující drama o skvělých mužích, ale především… Přejít na celý popis
Blíží se bouře… a ne každý její běsnění přežije! Onyxová bouře v češtině od Receccy Yarros vyjde v dubnu a vy si ji již teď můžete předobjednat se slevou!
Více informací
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Dáma a psanec
-
Nevhodná partie
-
Tajná cesta
-
Píseň zítřka
-
Trojlístek
-
Smluvené manželství
-
Prozrazení lady Joan
-
Tetování za trest
-
Tisíc a jedna noc s arabem
-
Miláčkové z metra
-
Pozoruhodná dobrodružství slečny Alethey Darcyové
-
10 ZA 500,- V prachu cest
-
Rozhodnutí
-
AKCE Klub lokajů: Lokaj a já
-
Pojízdný krámek snů
-
Kniha ztracených jmen
-
Pět polibků
-
Téměř dokonalý muž
-
Selská pýcha
-
Knoxova zastávka
-
Řecký sen
-
Zblbnout, ale krásně
-
Když tě miluje Skot
-
Troufalé rozhodnutí
Alyxandria Blackettová musí uprchnout v přestrojení za chlapce k psancům vedeným Rainem Montgomerym. Alyxandria je zajata, obviněna z čarodějnictví a odvedena na hranici, kde má být upálena. V posledním okamžiku ji zachrání Raine Montgomery se svými statečnými a věrnými muži.
Sametová píseň je strhující drama o skvělých mužích, ale především o ženách – o ženách krásných a chytrých, které statečně vzdorují osudu.
- Nakladatel
- Baronet
- Rozměr
- 132 x 202 x 29
- isbn
- 978-80-269-0228-7
- Počet stran
- 280
- datum vydání
- 1.10.2015
- ean
- 9788026902287
- Vazba
- pevná vazba
- jazyk
- čeština
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.5 z 5 4 hodnocení čtenářů
2× 5 hvězdiček 2× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
-
Aríka registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Třetí díl tetralogie Velvet Montgomery od spisovatelky Jude Deveraux je bez pochyby poutavé a nenáročné čtení, které nikoho nezklame. Od knihy nelze moc očekávat, ale s tím by se mělo počítat, pokud čtenář sáhne po červené knihovně. Určitě tato tetralogie patří mezi zdařilejší červené knihovny. V tomto díle je fyzická krása a morální dokonalost samozřejmostí. Pokud budu mít náladu na tento typ žánru, vím po čem sáhnu.
Přečíst více -
Ivana Sobotková registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Třetí díl se čte velmi snadno (ostatně jako ostatní díly), děj ubíhá, opět vše dopadne dobře.
Přečíst více -
Miroslava Machajova registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Další super díl...
Přečíst více -
Miroslava Machajova registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Další super díl...
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.