5.0 z 5 hvězdiček
pevná vazbaKniha
- Skladem 3 ks
- Doručení V úterý 25. 2. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
491 Kč s DPH
Běžně 549 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Tato knížka zcela opanovala cenu Fabula rasa za rok 2012. Stala se NEJLEPŠÍM ZAHRANIČNÍM KOMIKSEM ROKU, NEJLEPŠÍ PUBLIKACÍ ROKU (tj. absolutní vítěz ankety) a její autoři, Juanjo Guarnido a Juan Díaz Canales se stali nejlepším zahraničním kreslířem resp. nejlepším zahraničním scenáristou roku. Cenu Fabula rasa každoročně udělují fanoušci… Přejít na celý popis
Je tu jedinečná šance pro sběratele a milovníky mangy! Dívka ze země Venku je nyní k dispozici jako komplet 12 dílů za pouhých 999 Kč!
Více informací
K tomuto produktu zákazníci kupují
Tato knížka zcela opanovala cenu Fabula rasa za rok 2012. Stala se NEJLEPŠÍM ZAHRANIČNÍM KOMIKSEM ROKU, NEJLEPŠÍ PUBLIKACÍ ROKU (tj. absolutní vítěz ankety) a její autoři, Juanjo Guarnido a Juan Díaz Canales se stali nejlepším zahraničním kreslířem resp. nejlepším zahraničním scenáristou roku. Cenu Fabula rasa každoročně udělují fanoušci komiksů, cenu pořádá komiksová databáze comicsdb.cz. Vydání některých komiksů s černým panterem v roli soukromého očka, nádherně kreslené drsné školy - Blacksad. V knize jsou obsaženy jak komiksy, které vycházely na pokračování v Crwi, tak v magazínu nevydaný díl.
- Nakladatel
- Seqoy
- Rozměr
- 185 x 261 x 18
- datum dotisku
- 17.09.2024
- ean
- 9788074491375
- Počet stran
- 224
- Vydání
- dotisk prvního
- jazyk
- čeština
- Vazba
- Knihy - paperback
- datum vydání
- 1.01.2016
- isbn
- 978-80-7449-137-5
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
5.0 z 5 2 hodnocení čtenářů
2× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Ondřej registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Klasika, kterou musí každý čtenář komiksu přečíst.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.