4.0 z 5 hvězdiček
pevná vazbaKniha ( pevná vazba )
- Skladem 5+ ks
- Doručení V pátek 30. 1. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
319 Kč s DPH
Běžně 399 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
První díl ze série Černá zima | Clare si vybavila zimu. A opuštěná auta u krajnice, hračky poházené na silnici. Vybavila si nekonečnou vánici a hrůzu, kterou nedokázala vysvětlit. A pak už nic… Když se probudila, ležela celá rozbolavělá a vyděšená v prastarém, ponurém domě, připomínajícím spíše starodávné šlechtické sídlo. U postele seděl… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
10 ZA 500,- Vermontské psycho
-
Hlasy v bouři
-
10 ZA 500,- Molly
-
10 ZA 500,- Půlnoční kroniky 1: Ve skrytu stínů
-
10 ZA 500,- Rudá zem
-
10 ZA 500,- Temné léto
-
Dům u hřbitova
-
Bestseller Připravujeme Mstiví mrtví
-
10 ZA 500,- Dívka ze země Venku 5
-
Zimní lidé
-
10 ZA 500,- Přízraky Brynn Wilderové
-
Ticho ve tmě
-
Pozvaní
-
10 ZA 500,- Dívka ze země Venku 2
-
10 ZA 500,- Zdál se mi zase ten stejný sen 3
-
10 ZA 500,- Zdál se mi zase ten stejný sen 2
-
Nové začátky
-
Sídlo hrůzy
-
10 ZA 500,- Dívka ze země Venku 4
-
10 ZA 500,- Franklinova létající knihovna
-
Elementálové
-
10 ZA 500,- Zdál se mi zase ten stejný sen 1
-
AKCE Moje máma Jana Brejchová
-
Země divů
První díl ze série Černá zima |
Clare si vybavila zimu. A opuštěná auta u krajnice, hračky poházené na silnici. Vybavila si nekonečnou vánici a hrůzu, kterou nedokázala vysvětlit. A pak už nic…
Když se probudila, ležela celá rozbolavělá a vyděšená v prastarém, ponurém domě, připomínajícím spíše starodávné šlechtické sídlo. U postele seděl neznámý mladý muž a tvrdil, že měla ve vánici autonehodu. Našel ji a přinesl do svého domu. Clare by ze všeho nejraději utekla, ale je až příliš slabá a vánice za okny stále nepolevuje. Uvěznila je v domě a Clare nezbývá než čekat.
Mladík se k ní chová mile, ale Clare si není jistá, nakolik mu může důvěřovat? On tvrdí, že jsou v domě sami, ale ona má pocit, že vidí a slyší věci, které naznačují, že kolem někdo slídí a čeká na příležitost. Napětí stále stoupá a s ním i pocit, že se z nich stala lovná zvěř.
Clare dochází k závěru, že její nehoda nebyla náhodná. Venku za dveřmi na ni něco číhá, něco čeká, až opustí bezpečí kamenných zdí… něco strašného, nelidského a krutého.
- série
- Černá zima 1. díl z 4
- Další ze série
-
Černá zima
1. Hlasy v bouři
2. Výkřiky v temnotě
3. Šepot v mlze
4. Ticho ve tmě
- kategorie
-
Knihy »
Beletrie »
Detektivky, Thrillery a Horory »
Horory »
Světové horory
- Nakladatel
- Fobos
- Rozměr
- 137 x 209 x 37
- datum vydání
- 31.08.2021
- ean
- 9788027700837
- Počet stran
- 304
- Hmotnost
- 459 g
- jazyk
- čeština
- Vazba
- pevná vazba
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-80-277-0083-7
-
Hana Wielgusová
Darcy Coates mě opět nezklamala. Všechny její výsostné ingredience udělaly své. Strašidelný dům v podobě honosného sídla, hluboký les se vším, co k němu patří a příšerné počasí, včetně přerušených telefonních sítí, vytvořili úžasně tajemné prostředí, kde od světa odříznutí lidé hrdinně bojují s krutým zlem.
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.4 z 5 440 hodnocení čtenářů
279× 5 hvězdiček 96× 4 hvězdičky 34× 3 hvězdičky 19× 2 hvězdičky 11× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 5.0 z 5
-
Andrea registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Kniha se četla úplně sama. Darsy Coates opět nezklamala. Doporučuji.
Přečíst více -
Martina Davidová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Darcy opět nezklamala. Kniha je napínavá hned od samého začátku, kdy se hlavní hrdinka Clare snaží dostat přes sněhovou bouři. V části, kdy je už s hlavním hrdinou Dorranem v domě, je to ještě zajímavější. Děsivé postavy, které vidí jen Clare a zvuky, které také slyší jen ona. Dům sám o sobě působí, jako strašidelné honosné sídlo. Ve chvíli, kdy děsivé postavy vidí i Dorran, nabere děj na obrátkách. Nechybí strašidelné a napínavé chvíle, ani akce. Kniha se čte opravdu skvěle a je hodně poutavá. Jediné co mě trošku mrzí je, že vlastně člověk zatím netuší, co a proč se stalo s lidmi a počasím kolem. Víc vzhledem k ději prozrazovat nebudu. Ale rozhodně doporučuji.
Přečíst více -
David Malý registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
WOW!!! Tak tahle knížka mě teda bavila. Skvěle se četla.krásný příběh dvou lidí co se do sebe zamilují a za zády mají tlupu bestií. Obě postavy jsou moc milí a sympatický. Ovšem teda to není takový horor jako jsou od spisovatelky domy s duchy ale i tak jsem se občas bála. Už se moc těším na další pokračování.. Kniha mě děsně bavila.
Přečíst více -
Marcela registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Klasická Darcy, přečteno na jeden nádech. Je skvělá jako všechny ostatní.
Přečíst více -
Lucka registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček
Na knihu jsem se strašně těšila, ale byla jsem dost zklamaná. Hrozná kravina. Jiné knížky této autorky mám ráda, ale toto se fakt nepovedlo
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
15 tipů na mangy, ze kterých si sestavíte balíček 10 za 500
-
15 tipů na thrillery, ze kterých si sestavíte balíček 10 za 500
-
Ve spárech temnoty: Temnější a vyzrálejší návrat do Everfallu | RECENZE
-
Pro fanoušky Heated Rivalry máme skvělou zprávu! Vyjde další kniha série Game Changers
-
Little Stranger: Utíkej, holčičko - temná romance, která není pro každého| RECENZE
-
Moje lepší polovička – netradiční román o lásce, rodičovství a odvaze | RECENZE
-
6 nejčtivějších novinek tohoto ledna
-
10 nejprodávanějších deskových her roku 2025 v síti Knihy Dobrovský
-
10 nejprodávanějších e-knih roku 2025 u Knihy Dobrovský
-
10 nejprodávanějších knih roku 2025 v síti knihkupectví Knihy Dobrovský
-
Láska jako ve filmu - akorát že vůbec | RECENZE
-
Jsi moje - kniha, která voní po skořici a druhých šancích