4.5 z 5 hvězdiček
knihaKniha ( měkká vazba )
- Skladem 5+ ks
- Doručení V úterý 25. 2. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
670 Kč s DPH
Běžně 749 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Jedinečná příručka k určování všech evropských druhů ptáků. S popisem všech evropských druhů ptáků a 4700 kvalitními fotografiemi je tato publikace nejobsáhlejší a nejkomplexnější jednosvazkovou fotografickou příručkou k určování evropských druhů ptáků, jaká byla dosud vydána. Obsahuje všechny důležité informace, které pozorovatel ptáků… Přejít na celý popis
Stále rozšiřujeme nabídku knih v angličtině, protože víme, že ji vyhledáváte více a více! A nyní jsme naši širokou nabídku ještě o 15 % zlevnili.
Více informací
K tomuto produktu zákazníci kupují
Jedinečná příručka k určování všech evropských druhů ptáků. S popisem všech evropských druhů ptáků a 4700 kvalitními fotografiemi je tato publikace nejobsáhlejší a nejkomplexnější jednosvazkovou fotografickou příručkou k určování evropských druhů ptáků, jaká byla dosud vydána. Obsahuje všechny důležité informace, které pozorovatel ptáků potřebuje k tomu, aby mohl úspěšně určit každý ptačí druh v Evropě. Kniha představuje více než 900 druhů ptáků zaznamenaných na evropském kontinentu a na přilehlých ostrovech, jednotlivé popisy zahrnují charakteristiku samců a samic, svatebního a prostého šatu, a mladých ptáků různých věkových skupin, zároveň jsou uvedeny i všechny případné poddruhy. Pozornost je věnována také informacím o způsobu letu, hlasových projevech, areálu výskytu či preferovaném biotopu.
- Nakladatel
- Ševčík
- Rozměr
- 157 x 217 x 41
- datum vydání
- 22.06.2023
- ean
- 9788072912612
- Počet stran
- 640
- Hmotnost
- 1000 g
- jazyk
- čeština
- Vazba
- měkká vazba
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-80-7291-261-2
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
5.0 z 5 3 hodnocení čtenářů
3× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
-
Martin Hepl registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Kniha je užasně vypravená,stále se k ní vracím.
Přečíst více -
Milan Bíža registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Neskutečně krásná knížka, 4 700 fotografií, nádherné kresby ptáků v letu, mapky, kvalitní papír ... nelituju ani koruny, klobouk dolů před autory i vydavatelem :)
Přečíst více -
Martin Urban registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Tato kniha je naprosto úžasná!Ač je vydaná jako měkká vazba,není to úplně brožovaná kniha,takže dle mého názoru déle vydrží.Kniha je rozdělena na dvě části:na ptáky žijící v Evropě a na zatoulance z jiných zemí.Celkově se jedná o skutečně perfektní knihu a mohu ji vřele doporučit.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.