4.1 z 5 hvězdiček
Audiokniha (mp3)Audiokniha (mp3)
- Ihned ke stažení
-
Kniha je ve formátu mp3
189 Kč s DPH
Jsme transparentní
Karel Höger v roli Karla IV., Libuše Švormová v roli jeho ženy Alžběty, Eduard Cupák jako Arnošt z Pardubic, Jana Preissová jako Alena a plejáda dalších skvělých herců ve známé divadelní hře Jaroslava Vrchlického Noc na Karlštejně slibují skvělý zážitek i po letech, když původní supraphonský komplet 3LP 1 18 2065-67 vyšel v roce 1977. Úsměvná… Přejít na celý popis
Haunting Adeline byla slabý odvar. Předobjednejte si paranormální erotiku s démony Její duše napospas.
Více informací
K tomuto produktu zákazníci kupují
Karel Höger v roli Karla IV., Libuše Švormová v roli jeho ženy Alžběty, Eduard Cupák jako Arnošt z Pardubic, Jana Preissová jako Alena a plejáda dalších skvělých herců ve známé divadelní hře Jaroslava Vrchlického Noc na Karlštejně slibují skvělý zážitek i po letech, když původní supraphonský komplet 3LP 1 18 2065-67 vyšel v roce 1977. Úsměvná veselohra, s hudbou Václava Trojana, plná vtipných zápletek, vypráví o odvaze dvou zamilovaných žen, které kvůli své lásce (a také žárlivosti) pronikly na hrad Karlštejn, kam je dle příkazu panovníka přístup ženám zapovězen.
- interpreti
- František Filipovský | Václav Voska | Karel Höger | Eduard Cupák | Josef Bek | Libuše Švormová | Miroslav Masopust | Jana Preissová | František Vicena
- kategorie
-
Audioknihy »
Beletrie »
Divadelní hry
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
3.8 z 5 65 hodnocení čtenářů
18× 5 hvězdiček 21× 4 hvězdičky 19× 3 hvězdičky 7× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Aneta S. registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček
Čtení se mi nelíbilo, rozhodně je lepší zfilmovaná adaptace.
Přečíst více -
Anonym registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Kniha trochu horší na čtení, filmové zpracování pro mě bylo mnohem lepší.
Přečíst více -
Marťa registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Dramata se mi všeobecně čtou neskutečně dobře. A tohle nebylo i přes starší český jazyk výjimkou. Kniha je zajímavá a poutavá. Odvíjí se od domněnky, že se na zmíněném hradu nemohly zdržovat ženy. Ty se tu v příběhu ovšem objeví. Ikdyž jsou každá jiného původu, každou sem žene stejný důvod: láska.
Přečíst více -
Michaela registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček
První jsem viděla film, kniha mě pak už vubec neoslovila
Přečíst více -
Kateřina Dušková registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Další kniha, která se může řadit mezi klasiky. Láska se objeví ikdyž jí nečekáte.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.