4.7 z 5 hvězdiček
Audiokniha (mp3)Audiokniha (mp3)
- Ihned ke stažení
-
Kniha je ve formátu mp3
349 Kč s DPH
Jsme transparentní
Od striptýzových klubů a parkovišť kamionů až po luxusní sídla na jižním pobřeží – příběh (ne)obyčejné mladé dívky, která se snaží přežít v tomto světě. Ella Harperová je věčná optimistka. Celý život se s matkou stěhovaly z města do města, snažily se vyjít s penězi a přežít ve špinavých slumech, kde život opravdu nebyl procházka růžovou… Přejít na celý popis
Užijte si skvělý výběr bestsellerů, které do konce března zakoupíte se slevou až 50 % v prodejnách i na e-shopu! Více informací
K tomuto produktu zákazníci kupují
Od striptýzových klubů a parkovišť kamionů až po luxusní sídla na jižním pobřeží – příběh (ne)obyčejné mladé dívky, která se snaží přežít v tomto světě. Ella Harperová je věčná optimistka. Celý život se s matkou stěhovaly z města do města, snažily se vyjít s penězi a přežít ve špinavých slumech, kde život opravdu nebyl procházka růžovou zahradou. Po matčině smrti Ella na tento boj zůstává úplně sama.
V jejím životě se znenadání objeví muž jménem Callum Royal, který Ellu vytrhne z chudoby a vezme ji s sebou do svého nóbl sídla mezi svých pět synů. Problém je však v tom, že ji tam všichni nenávidí. Každý z bratrů Royalových je velmi přitažlivý a charismatický, ale žádný z nich není tak podmanivý jako Reed Royal. Ten však Elle dává velice silně najevo, že mezi ně nepatří, a je odhodlaný poslat ji zpět do chudinské čtvrti, odkud přišla.
Má pravdu? Dokáže se Ella do této smetánky začlenit? Bohatství, luxus, podvody a lži – nic takového Ella dosud nezažila. Pokud má však přežít mezi takovými lidmi v honosném paláci, bude se muset naučit přemýšlet jako jedna z nich. Dokáže to, aniž by ztratila sebe samu?
- série
- Royalové 1. díl z 5
- Další ze série
-
1.
Papírová princezna
2. Prokletý princ
3. Palác lží
4. Padlý dědic
5. Prohnilé království
- kategorie
-
Audioknihy »
Beletrie »
Young Adult
- Témata
- new adult romantika střední škola
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.5 z 5 197 hodnocení čtenářů
133× 5 hvězdiček 47× 4 hvězdičky 10× 3 hvězdičky 6× 2 hvězdičky 1× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Michaela registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Moc jsem toho od knihy nečekala, ale to co přišlo pak mě mile překvapilo. Knihu jsem přečetla za jeden den, doslova jedním dechem, a nutně potřebuji vědět jak to s Ellou a Royaly (konkrétně Reedem) dopadne! Papírovou princeznu můžu jedině doporučit! :)
Přečíst více -
Anonym registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Kniha není jen pro náctileté, jak se může na první pohled zdát. Je velmi čtivá. Je v ní opět humor, samota, vyrovnávání se se svojí osobností, žárlivost, nenávist a samozřejmě láska. Ještě jste ji nečetli? Tak šup šup kupujte :-)
Přečíst více -
Anonym registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Kniha je velmi čtivá. Přečteno ze jeden den a těším se na další.
Přečíst více -
nikyy registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Příběh vás prostě hned upoutá a přečtete ji na jeden zátah.
Přečíst více -
Nikola registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Knihu jsem přečetla za jeden den, a hrozně jsem si ji oblíbila. Už se nemůžu dočkat, až si přečtu druhý díl
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.