4.5 z 5 hvězdiček
E-knihaE-kniha
- Ihned ke stažení
-
Kniha je ve formátech ePUB mobi PDF
439 Kč s DPH
Jsme transparentní
Následky Poppyina probuzení otřásají světem. Spolu s ní se probudily i prastaré síly, které mění Casteela a Kierana způsobem, který nikdo nečekal. Ještě děsivější je však návrat prvotního boha smrti – oslabeného, ale nebezpečnějšího než kdy dřív. Ačkoli budoucnost říší leží na jejich bedrech, nebudou na to sami. Mohou jim však probuzení bohové… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Rod tlukoucích křídel
-
Bestseller Novinka Těžká koruna
-
Bestseller Novinka Kruté světlo
-
Obávaná
-
Bestseller Novinka Koruna tak chladná a těžká
-
Bestseller Novinka Encantra
-
Dotek chaosu
-
Vzdor
-
Dvůr havranů a zkázy
-
Polokrevní
-
Novinka Pouto přísahy
-
Zlost a zkáza
-
Bestseller Prokletí Spřízněných: Žár Věčného plamene
-
Každý tvůj nádech
-
Déšť stínů a konců
-
Trůn tajemství
-
Dvě pokroucené koruny
-
Bestseller Ohniváček a srdce z kamene
-
Volba
-
Čarodějka - Turnaj království
-
Bestseller Novinka Sliby a zkáza
-
Mrtvá říše
-
Třpytivá
-
Sleva 227 Kč Z krve a popela
Výhodný balíček
Následky Poppyina probuzení otřásají světem. Spolu s ní se probudily i prastaré síly, které mění Casteela a Kierana způsobem, který nikdo nečekal. Ještě děsivější je však návrat prvotního boha smrti – oslabeného, ale nebezpečnějšího než kdy dřív. Ačkoli budoucnost říší leží na jejich bedrech, nebudou na to sami. Mohou jim však probuzení bohové, z nichž každý ukrývá vlastní krvavá tajemství, skutečně pomoci? Svět balancuje na ostří nože a špatné rozhodnutí může zničit vše, za co dosud bojovali.
- série
- Z krve a popela 6. díl z 6
- Další ze série
-
2.
Království těla a ohně
3. Koruna z kostí a zlata
4. Válka dvou královen
5. Duše krve a popela
6. Bohyně krve a kostí
- kategorie
-
E-knihy »
Beletrie »
Young Adult
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
3.1 z 5 14 hodnocení čtenářů
4× 5 hvězdiček 2× 4 hvězdičky 2× 3 hvězdičky 3× 2 hvězdičky 3× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Michaela Haneštíková registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Co to sakra bylo? Víc jak 800 stran bylo uplne zbytecnych. Uz u predesleho dilu jsem byla zklamana ale tohle, tohle bylo strasne zklamani.
Přečíst více -
Hana Muchová registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček
První díly série jsou sice tlusté, ale čtivé a plné akce. Tenhle nejtlustší je o ničem. Sáhodlouhé opakující se rozhovory, nelogické chování postav, úplně zbytečné mezizapletky, další a další odhánění, kdo je kdo a nové a nové pojmenování různých úrovní bohů, dlouho se nic neděje a pak posledních cca 20 stránek víc události než v celé knize. Za mě obrovské zklamání.
Přečíst více -
Jitka Horáková registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Někdo by měl Jennifer říct, že méně je někdy více... Bohužel. 2/3 knihy se pořádně nic neděje, pořád se přetřepává to samé, aby pak posledních cca 150 stránek člověk jen vyvaleně koukal... Závěr za mě velice zajímavý a doufám, že poslední kniha už nám dá řádné zakončení bez zbytečných "přetřepávaček" kolem...
Přečíst více -
Kateřina Šajnarová registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
No... Asi to nedoctu. Když jsem začala s prvním dílem, už tam jsem měla problém pobrat některé opakující se fráze a na mě někdy až moc dětinské chování hlavních postav. A v žádném díle jsem se nedokázala úplně ztotoznit právě s charaktery postav a tím, jakou mají moc. Prostě mi to dohromady nesedělo, ale ok, příběh vypadal zajímavě, nevěděla jsem, že bude tolik dílů, naivně jsem si myslela, že to skončí třetím, pak čtvrtým a pak mě vytočilo, že jeste paty, to už jsem fakt nějak věřila, že je poslední a zase ne. Tak jsem si říkala, když už jsem toho tolik zvládla, dám i poslední. Jsem u 300 stránek a jsem zmatená jak lesní včelka. Šlo by to shrnout tak na 100.opravsu nepotřebuji furt dokola číst stejné situace a stejně myšlenky. Ano, vím, že se miluji a jsou jeden pro druhého taaak úžasní a nadržení jak pubertaci, ok, chápu, mě ale zajímá dej, ne jak chtějí pořád trtkat a stojí jim kde co... Jak kdyby autorka dělala jen ctrl+c a ctrl+v. Umělé vytvořené scény, zbytečné, zavádějící scény, které mě ještě víc zmatou, pořád vlastně nechápu, co tam řeší, nerozumím těm jejich prvním prvotním, prastarým, obyc prvotním a já nevím co všechno se tam motá. Mám v tom takový bordel, že vůbec nevím, o co jde. Přitom jiné série zvládla relativně dobře. Ale tuhle, tuhle prostě trpím a pořád jí dávám šanci a asi to vzdám a nedoctu to. Nejde to. Já už asi potřebuju trochu víc, dospelejsi postavy, které rostou, mění se, dospívající a neopakují furt stejné chyby a rádoby vtipné hlášky. Jak se říká, opakovaný vtip přestává být vtipem. Jak kdyby autorce řekli, že musí napsat 900 stran a ji se fakt moc nedařilo nic moc vymyslet, tak to nějak splacala. Sorry, jedna hvězda, velké zklamání.
Přečíst více -
Pavla Hoško registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Tak opět stejně nepovedený závěr série jako u Nyktose a Sery. Chybí tomu vše pěkné co bylo v prvních dílech. Dějově mám pocit, jako kdyby sama autorka nevěděla co s příběhem dál. Přestože jsou hlavní hrdinové již dospělý, dialogy a reakce tomu neodpovídají, neustálé sexuální scény jako vycpávka děje unavují a přeskakovala jsem je. Chápu, že je to literatura yung adult a proto by mi bohatě stačilo napětí a kvalita prvních dílů.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Yarros oznámila dvě nové knihy. Fanoušci Čtvrtého křídla spekulují
-
Romantické útěky poprvé s barevnou ořízkou
-
Hra bohů: Frustrující, přitažlivá… a neodložitelná | RECENZE
-
Magnesia Litera 2026 zná vítěze. Nejvíce zazářila Mariborská hypnóza
-
Divergence se vrací: Veronica Roth oznámila dvě nové knihy
-
Sto květů – co zůstane, když člověk začne zapomínat? | RECENZE
-
Kdo je Freida McFadden? Autorka Pomocnice odhalila svou identitu
-
Pokračování Spalující rivality vyjde již v květnu!
-
Alchemised: Kniha, která vás zničí, ale stejně ji neodložíte | RECENZE
-
Proč si zamilovat Romantické útěky Julie Caplinové (a proč tentokrát zamířit do Portugalska)
-
Dračák & Drama: čtivá romantika s popkulturním srdcem | RECENZE
-
5 tipů na dětské knihy, které promění čtení v dobrodružství