4.8 z 5 hvězdiček
E-knihaE-kniha
- Ihned ke stažení
-
Kniha je ve formátech mobi ePUB PDF
322 Kč s DPH
Jsme transparentní
Starodávná legenda praví, že v každém člověku žijí dva vlci a neustále bojují o tlukot srdce. Jeden z nich je strach a nenávist a ten druhý láska a důvěra. Který z vlků vyhraje? Ten, kterého živíme. Švédsko na samém počátku 2. světové války. Hlavními hrdiny příběhu jsou sirotci Magdalena a Nils, jejichž jediný příbuzný - strýc, který se… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
Starodávná legenda praví, že v každém člověku žijí dva vlci a neustále bojují o tlukot srdce. Jeden z nich je strach a nenávist a ten druhý láska a důvěra. Který z vlků vyhraje? Ten, kterého živíme.
Švédsko na samém počátku 2. světové války. Hlavními hrdiny příběhu jsou sirotci Magdalena a Nils, jejichž jediný příbuzný - strýc, který se vrátil z Ameriky - jim odkázal veškeré své bohatství. Díky nečekanému dědictví začínají nový život i slibnou kariéru, ale hrůzy počínající války pronikající z kontinentu je vedou k pomoci potřebným. Do příběhu vstupuje Carl-Magnus Rytterholm, obdivovatel nového hrdiny - Adolfa Hitlera.
Ale po boku zla jako vždy kráčí láska. Při hledání tří zmizelých finských válečných dětí se osudově setkají Magdalena a Carl-Magnus a jejich odvaha a obětavost změní život nejen jim, ale i mnoha dalším lidem.
Čas vlků je kniha o odvaze a lásce ve stínu války. O odvaze postavit se za to, v co v nitru věříme, za slabé a bezbranné, odvaze bránit právo na svobodu těla i ducha a neuposlechnout rozkazy. I nejčernější temnotou jasně prosvítá zářivé světlo lásky a naděje. A coby symbol boje dobra se zlem čtenáře celou knihou doprovázejí tři sněhobílí vlci.
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.8 z 5 6 hodnocení čtenářů
5× 5 hvězdiček 1× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Vilma registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Zaujala mě obálka, Knižka se mě velmi dotkla uvnitř.
Přečíst více -
Alžběta Pávková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Čas vlků mě zaujal už svou nádhernou obálkou. I samotný příběh je nádherný. Ukazuje pohled na druhou světovou válku ve Švédsku, ne jako většina knih v Británii, Německu nebo u nás. Už to mi přijde skvělé. Strašně jsem si ovšem oblíbila postavy a neskutečně jim fandila. Válka je zde spíše v pozadí a hlavním tématem jsou lidské osudy a snaha o normální život i během války. Čas vlků se mi opravdu moc líbil. Jsem ráda, že mám tolik nádhernou knihu doma. :-)
Přečíst více -
Jitka Musilová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Moc krásné čtení.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.