4.7 z 5 hvězdiček
měkká vazbaE-kniha
- Ihned ke stažení
-
Kniha je ve formátech mobi ePUB
399 Kč s DPH
Jsme transparentní
Kouzelný meč. Silná kletba. Nezkušená fae princezna. A kontinent v plamenech… Osmnáctiletá Ruadora Dammacus nyní vlastní Nesmrtelnou čepel, mocný artefakt, který by mohl stačit ke svržení krutého útlaku, jenž zemi ohrožuje. Přesto když Rua zjistí, že strýc krále Severního dvora nejen žije, ale navíc seslal kouzlo na armádu modrých čarodějnic,… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
Kouzelný meč. Silná kletba. Nezkušená fae princezna. A kontinent v plamenech… Osmnáctiletá Ruadora Dammacus nyní vlastní Nesmrtelnou čepel, mocný artefakt, který by mohl stačit ke svržení krutého útlaku, jenž zemi ohrožuje. Přesto když Rua zjistí, že strýc krále Severního dvora nejen žije, ale navíc seslal kouzlo na armádu modrých čarodějnic, uvědomí si, že boj teprve začíná. Rua se vydá na Severní dvůr a zjistí, že se její problémy hromadí. Pohledný– a možná zlý – král je jen jedním z nich. Dokáže Rua, když se na ni upírají oči její nově nalezené rodiny, že je hodna Nesmrtelné čepele a zlomí kletbu nad modrými čarodějnicemi, nebo bude příliš těžké magii zbraně ovládat? A možná ještě nebezpečnější je sílící spojenectví s mladým severním králem a co to znamená pro její lid… a její srdce. Nastává čas nebezpečí, intrik a vzrušující vášně. Čepel čarodějky - druhá kniha poutavé fantasy ságy Pět korun Okrithu - nás přivádí do nové části světa, kde fae princezna Rua spojí síly s opravdu nepravděpodobným spojencem – to vše se stejnou romantikou a dobrodružstvím, jaké čtenáři od knih A. K. Mulfordové očekávají!
- série
- Pět korun Okrithu 2. díl z 3
- Další ze série
-
1.
Dvůr vysoko v horách
2. Čepel čarodějky
3. Ztracená koruna
- kategorie
-
E-knihy »
Beletrie »
Sci-fi, Fantasy a Komiksy »
Fantasy
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.4 z 5 15 hodnocení čtenářů
8× 5 hvězdiček 5× 4 hvězdičky 2× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Naděžda Bajtek Zasadilová registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Na pokračování SÉRIE „PĚT KORUN OKRITHU“ jsem se moc těšila. První díl byl skvělý! Druhý díl nás zavede do nové části světa, ale navazuje přesně tam, kde jsme s Remy skončili. I zde nás čekalo plno intrik, magie a napětí, ale chyběla mi vášeň a romantika. Rua není moc sympatická hrdinka a ani severní král to nespravil. Je však skvělé jak to autorka dokázala propojit. Setkáme se s Remy, kterou jsem milovala v prvním díle a dozvíme se o ní ještě víc. A jako bonus dostaneme nové postavy, které jsem si oblíbila, proto doufám, že další díl budu opět milovat. I když jsem nebyla tak nadšená jako z prvního dílu, tak musím vyzdvihnout čtivost. Zajímalo mě, co se stane a autorka si uměla udržet mou pozornost až do konce. Něco na tom, že je tato její série vyhlášená jako TikTok senzace je. Do příběhu jsem se fakt ponořila a jen četla a četla. Postavy i svět gradoval a to velmi oceňuji. Určitě zaujme spoustu čtenářů, o tom vůbec nepochybuji. Ten kdo má tento styl fantasy rád, bude spokojen.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.