4.2 z 5 hvězdiček
E-knihaE-kniha
- E-kniha je momentálně nedostupná
Smyslů zbavená pomstychtivost, o smysly připravená oběť, sluncem rozpálené španělské pobřeží a vrah se srdcem chladným jako led Když se policistka Cristina Sánchez Pradellová vydá s kolegou do luxusní vily na andaluském pobřeží k údajnému vloupání, netuší, že se jí život co nevidět obrátí vzhůru nohama. Ve vile totiž dojde ke střetu, při… Přejít na celý popis
Blíží se bouře… a ne každý její běsnění přežije! Onyxová bouře v češtině od Receccy Yarros vyjde v dubnu a vy si ji již teď můžete předobjednat se slevou!
Více informací
K tomuto produktu zákazníci kupují
Smyslů zbavená pomstychtivost, o smysly připravená oběť, sluncem rozpálené španělské pobřeží a vrah se srdcem chladným jako led
Když se policistka Cristina Sánchez Pradellová vydá s kolegou do luxusní vily na andaluském pobřeží k údajnému vloupání, netuší, že se jí život co nevidět obrátí vzhůru nohama. Ve vile totiž dojde ke střetu, při němž uprchlý zločinec Jack Cleland nechtěně zastřelí svou přítelkyni.
Cleland přísahá, že se Cristině pomstí. Středobodem jeho krutého plánu se stává Cristinina teta trpící Usherovým syndromem, vzácným onemocněním, jež ji připravilo o sluch i zrak.
Na pomoc španělské policii je vyslán geniální, avšak svérázný detektiv původem z Glasgow John Mackenzie. Hrdou a nezávislou Španělku spolupráce s asociálním Skotem pochopitelně nijak nenadchne. Dokážou Clelanda dopadnout, než vrah řekne své poslední krvavé slovo?
–––
Obratně vystavěný román s výraznými postavami, atmosférou neodvratné tragédie a důmyslně propracovanou zápletkou vedoucí až k dramatickému vyvrcholení. To vše od autora, který ví, čeho si žádá opravdový thriller.
— The Herald
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.4 z 5 11 hodnocení čtenářů
5× 5 hvězdiček 4× 4 hvězdičky 1× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Petra Nováčková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Čte se skvěle - jako všechny knížky tohoto autora.
Přečíst více -
Václav Nikl registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Vynikající jako vždy. Peter May je můj oblíbeny spisovatel. Popis příběhu je naprosto úžasný. Příběh Anny, která je slepá a hluchá je až neuvěřitelný.
Přečíst více -
Daniel Krásný registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Mayovu trilogii z ostrova Lewis mám v knihovně i v srdci. A to, čeho si na ní tak cením, je vlastně i tady. Šťavnatě vylíčený lokace - tentokrát Malaga a Gibraltar. Na krev vyprávěný, až absurdní lidský příběhy - ten s hluchoslepou Anou z hlavy jen tak nedostanu. Příjemně svižná forma. Samotná stand-alone story je ale v Tichý smrti bohužel trochu tuctová. A líto je mi to dvojnásob. Asociální detektiv Mackenzie je totiž správně na pěst a na andaluský pobřeží bych se dokázal vracet třeba v celý trilogii.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.