0.0 z 5 hvězdiček
měkká vazbaKniha ( měkká vazba )
- Skladem 5+ ks
- Doručení Ve středu 26. 2. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
294 Kč s DPH
Běžně 329 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Azory, souostroví devíti sopečných ostrovů uprostřed Atlantiku, leží 1 600 km od Portugalska a 2 450 km od Kanady. Ostrovy připomínají kouzelné zahrady, kde se černé čedičové skály střídají s oslnivými barvami hortenzií, azalek a kamélií. Objevíte zde také barokní kostely a malebná kráterová jezera. 9 ostrovů, 3 skupiny, 9 výletů Každý z… Přejít na celý popis
Křehký příběh mladé Eden, která si prošla mrazivým zážitkem, který ji paralyzoval a navždy změnil. Dokáže se zachránit před vlastní temnotou?
Více informací
K tomuto produktu zákazníci kupují
Azory, souostroví devíti sopečných ostrovů uprostřed Atlantiku, leží 1 600 km od Portugalska a 2 450 km od Kanady. Ostrovy připomínají kouzelné zahrady, kde se černé čedičové skály střídají s oslnivými barvami hortenzií, azalek a kamélií. Objevíte zde také barokní kostely a malebná kráterová jezera.
9 ostrovů, 3 skupiny, 9 výletů
Každý z ostrovů je jedinečný a nabízí různé zážitky. Devět různých cest vás zavede do světa, kde se setkáte s mořem, horami, bujnou přírodou, hrdými a pohostinnými obyvateli, bohatou kuchyní a okouzlujícími turistickými stezkami.
Hlavní ostrov a jeho okolí
Východní skupina zahrnuje ostrovy São Miguel a Santa Maria. São Miguel, největší ostrov souostroví, nabízí to nejlepší ze všech devíti ostrovů. Je známý svou snovou krajinou s kráterovými jezery, hustými mechy, obřími kapradinami a teplými prameny. Najdete zde i nejkrásnější pláže oblasti s černým i zlatým pískem, ideální pro koupání a surfování. V hlavním městě Ponta Delgada si můžete vychutnat skvělá jídla, navštívit muzea a kulturní akce.
Blízký ostrov Santa Maria se může jevit jako milé místo ke krátkému výletu, ale nabízí mnohem víc. Bílé domky se zvláštními komíny, odlehlé fotogenické zálivy ve tvaru amfiteátru (Maia, São Lourenço), celosvětově proslulé potápěčské oblasti a mnohé geologické zvláštnosti si rozhodně zaslouží víc než jen krátkou návštěvu!
- kategorie
-
Knihy »
Cestování »
Cestujeme po světě »
Evropa »
Portugalsko
Knihy » Cestování » Turističtí průvodci » Lingea
- Nakladatel
- Lingea
- Rozměr
- 120 x 160 mm
- jazyk
- čeština
- Počet stran
- 144
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-80-7508-932-8
- Vazba
- měkká vazba
- datum vydání
- 30.06.2024
- ean
- 9788075089328
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
0.0 z 5 0 hodnocení čtenářů
0× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.