4.8 z 5 hvězdiček
pevná vazbaKniha ( pevná vazba )
- Skladem 1 ks
- Doručení V pondělí 14. 4. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
536 Kč s DPH
Běžně 599 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
The highly anticipated sequel to the SUNDAY TIMES bestselling EMPIRE OF THE VAMPIRE ''Bloody brilliant''V.E. Schwab‘A ripping read’Joe AbercrombieGabriel de León has saved the Holy Grail from death, but his chance to end the endless night is lost.After turning his back on his silversaint brothers once and for all, Gabriel and the Grail set out… Přejít na celý popis
Křehký příběh mladé Eden, která si prošla mrazivým zážitkem, který ji paralyzoval a navždy změnil. Dokáže se zachránit před vlastní temnotou?
Více informací
K tomuto produktu zákazníci kupují
The highly anticipated sequel to the SUNDAY TIMES bestselling EMPIRE OF THE VAMPIRE ''Bloody brilliant''V.E. Schwab‘A ripping read’Joe AbercrombieGabriel de León has saved the Holy Grail from death, but his chance to end the endless night is lost.After turning his back on his silversaint brothers once and for all, Gabriel and the Grail set out to learn the truth of how Daysdeath might finally be undone.But the last silversaint faces peril, within and without. Pursued by children of the Forever King, drawn into wars and webs centuries in the weaving, and ravaged by his own rising bloodlust, Gabriel may not survive to see the truth of the Grail revealed.A truth that may be too awful for any to imagine.
- série
- Říše upíra 2. díl z 2
- Další ze série
-
1.
Říše upíra
2. Empire of the Damned
- kategorie
-
Knihy »
Beletrie »
Sci-fi, Fantasy a Komiksy »
Fantasy »
Světová fantasy
- Nakladatel
- HarperCollins
- Rozměr
- 156 x 242 x 59
- jazyk
- angličtina
- Počet stran
- 646
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-0-00-835048-2
- Vazba
- pevná vazba
- datum vydání
- 29.02.2024
- ean
- 9780008350482
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.5 z 5 2 hodnocení čtenářů
1× 5 hvězdiček 1× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
girlwithashryvereyes registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Empire of the Damned byla jednou z mých nejočekávanějších knih a rozhodně nezklamala. Žádnou paranormální romanci ale nečekejte, tohle je téměř 700 stran emočně destruktivní krvavé lázně. Oproti předchozímu dílu je tu méně flashbacků, díky čemuž byl příběh plynulejší. A co je lepší než jeden nedůvěryhodný vypravěč? No přece dva 🙈 Od samého začátku jsme věděli, že Gabriel vnímá některé věci tak trochu po svém a druhý pohled vytáhl na světlo události, které Gabe odmítal vidět nebo o nich mluvit. Ale která verze příběhu je pravdivá? To se nejspíš teprve ukáže. Atmosféra opět dýchá (v tomto případě spíš kape) z každé stránky, děj je doprovázený pestrými popisy a dechberoucími zvraty, které vás donutí proklínat autorův zvrácený smysl pro humor. Co se ale musí nechat, Jay Kristoff je velmi nadaným vypravěčem s rozmanitou slovní zásobou, moc se mi líbilo například zakomponování archaického dialektu. Ač se takhle série řadí k mým oblíbeným, rozhodně se nejedná o čtení pro každého. Vyprávění je nesouvislé, často skáče od jednoho bodu k druhému, autor své čtenáře s oblibou napíná a dává falešný pocit bezpečí jen proto, aby mohl zasadit o to bolestivější ránu. Kromě pomalejšího rozjezdu se připravte na spoustu soubojů, utrpení lidského i zvířecího druhu a hektolitry krve.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.