4.6 z 5 hvězdiček
měkká vazbaKniha ( měkká vazba )
- Skladem 5+ ks
- Doručení Ve čtvrtek 31. 7. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
268 Kč s DPH
Běžně 299 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Nesmělá studentka Penny Taylorová vždycky dodržuje pravidla. Alespoň tak se to jeví jejím spolužákům. Ovšem i Penny má své zapovězené tajemství – bezhlavě se zamilovala do svého učitele. A je si docela jistá, že i on do ní. Profesora Huntera zbožňují všichni. Je vysoký, tmavovlasý, pohledný a naprosto nedosažitelný. Tajemství, které se skrývá… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
Nesmělá studentka Penny Taylorová vždycky dodržuje pravidla. Alespoň tak se to jeví jejím spolužákům. Ovšem i Penny má své zapovězené tajemství – bezhlavě se zamilovala do svého učitele. A je si docela jistá, že i on do ní. Profesora Huntera zbožňují všichni. Je vysoký, tmavovlasý, pohledný a naprosto nedosažitelný. Tajemství, které se skrývá v jeho hlubokých hnědých očích, tajemství temnější, než jaké si kdy Penny dokázala představit, ji nesmírně láká. A zdá se, že ani James Hunter není z těch, kdo by dokázali odolat tak sladkému pokušení.
- Nakladatel
- Ikar
- Rozměr
- 112 x 199 x 26
- datum vydání
- 4.03.2024
- isbn
- 978-80-249-5355-7
- Počet stran
- 320
- Hmotnost
- 292 g
- datum dotisku
- 6.03.2024
- ean
- 9788024953557
- Vazba
- měkká vazba
- Vydání
- 1
- jazyk
- čeština
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
3.8 z 5 34 hodnocení čtenářů
13× 5 hvězdiček 8× 4 hvězdičky 8× 3 hvězdičky 4× 2 hvězdičky 1× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Kateřina registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Ztráta času.. ten název a popis knížky mě fakt zaujal, mam ráda zakázané věci. Ale samotný děj je až moc nerealistický, všechno se odehrává strašně rychle, napětí mezi postavami netrvá dlouho než přejdou k hlavnímu, což je velká škoda. Taky dialogy jsou strašně primitivní.. Hlavní postava se chová strašně dětinsky, a rozčiluje mě, nevím co na té holce krásný, chytrý a bohatý profesor vidí. Je to knížka spíš pro puberťáky bych řekla, ale jen můj názor.
Přečíst více -
Petra Šnajdová registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
První půlka lepší, nebylo to špatné, ale znovu asi ne.
Přečíst více -
Knihomolka Natalie registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt Hodnoceno z aplikace
Smutný konec, půlka knihy mě nebavila ale od druhé půlky to bylo super čtení.
Přečíst více -
Lucie Taxová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Kniha se četla sama a velmi rychle ale ten konec???
Přečíst více -
Drozdicek registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Ja ani nevim kde začít… Ten příběh, styl psaní i vypravování byl strašně suchý. Chyběla tomu ta omáčka kolem, která příběh rozhýbe. Jako byste si dali knedlík, prošpikovaný chilli papričkou. Sice pálivé, to máme rádi, ale nijaké. A vlastně to bylo spicy až moc, a to normálně mam takové knihy ráda, ale ten nijaký příběh tomu vše ubral. Postavy naprosto nezajímavé, s absurdním chováním. Kniha by chtěla víc rozepsat, upravit dialogy, ubrat s*x a přidat logiku.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.