0.0 z 5 hvězdiček
Dárek- Značka
- Brašnářství Tlustý
- ean
- 7207152000000
- Témata
- vánoce
- Kategorie
- Dárky » Dekorace » Vánoční atmosféra
- Skladem 5+ ks
- Doručení Ve čtvrtek 24. 4. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
590 Kč s DPH
Jsme transparentní
Sada obsahuje 12 kusů originálních kožených vánočních ozdob s tradičními motivy z prvotřídní italské třísločiněné kůže . Každý kus je originál.
V duchu udržitelnosti a "zero waste" jsme pro vás vyrobili z materiálu, který by jinak přišel vniveč.
"Upekli" jsme letos pro vás skutečně originální novinku v podobě vánočních ozdob. Ozdoby jsou vytvořeny z kvalitní přírodní třísločiněné hovězí kůže s tradičními motivy a ornamenty. Už z jejich názvů na vás dýchá atmosféra Vánoc - perníčky, linecké nebo listové cukroví. Každý kousek je originál, tak jako vánoční cukroví.
Vše jsme pro vás ručně vyrobili s láskou a péčí. Věříme, že vám naše ozdoby přináší příjemnou vánoční atmosféru vašeho domova.
Rozměry vánočních ozdob jsou: 7x7 cm
Ozdoby vyrábíme z prvotřídní italské třísločiněné kůže
Výrobek je celokožený včetně závěsného pásku.
Blíží se bouře… a ne každý její běsnění přežije! Onyxová bouře v češtině od Receccy Yarros vyjde v dubnu a vy si ji již teď můžete předobjednat se slevou!
Více informací
K tomuto produktu zákazníci kupují
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
0.0 z 5 0 hodnocení čtenářů
0× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.