Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání | Přejít ke košíku
Nacházíte se zde: Domů » E-knihy » Beletrie » Detektivky, Thrillery a Horory » Severské detektivky
E-kniha
Kniha je ve formátech mobi PDF ePUB
329 Kč s DPH
Jsme transparentní
Vzdálený sever Švédska zachvátila zlatá horečka. Dosud nevyužité přírodní zdroje lákají zástupy lidí, ne každý však přijíždí s čistými úmysly. Lisbeth Salanderovou sem nepřivádí vidina bohatství, nýbrž úkol stát se opatrovnicí své neteře Svaly, jejíž matka záhadně zmizela. Mikael Blomkvist míří na svatbu své dcery. Jejich napjatý vztah se… Přejít na celý popis
Vzdálený sever Švédska zachvátila zlatá horečka. Dosud nevyužité přírodní zdroje lákají zástupy lidí, ne každý však přijíždí s čistými úmysly. Lisbeth Salanderovou sem nepřivádí vidina bohatství, nýbrž úkol stát se opatrovnicí své neteře Svaly, jejíž matka záhadně zmizela. Mikael Blomkvist míří na svatbu své dcery. Jejich napjatý vztah se ještě zhorší, když se kolem ženicha začnou šířit nepříjemné zvěsti. Mikaelovou poslední nadějí se stává právě Lisbeth – a tak se oba zase jednou ocitnou přímo v oku bouře.
4.5 z 5 2 hodnocení čtenářů
1× 5 hvězdiček 1× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Rosvita Hanušová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
V recenzi bylo uvedeno, že spisovatelka Karin Smirnoff pokračuje ve stopách Stiega Larsona, ale spisovatelka použila pouze postavy jeho knih a to jeho hlavní hrdiny Salanderovou a Blomqista. Jedná se však o zcela jiný žándr - a to ekologii, ale celkem zajímavý děj. Stojí za přečtení.
Pomohla vám tato recenze? Ano 5
E-kniha, Kniha Zlín, 2024,
Naděžda Bajtek Zasadilová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Miluji MILÉNIUM Možná se jednou dočkáme čtvrtého dílu, který měl Stieg Larsson napsaný, ale zatím ho nebylo možno vydat. Ale dokud to nestane, jsem vděčná za spisovatele, kteří se pustí do tak nelehkého úkolu a aspoň prostřednictvím jejich fantazie nás přenesou zpět za Mikaelem Blomkvistem a mou drahou Lisbeth Salanderovou. Karin Smirnoff má osobitý styl psaní, to jsem se sama přesvědčila už v její knize MŮJ BRATR - neskutečně syrové drama. Ve Švédsku je hodně oblíbená. I já mám ráda, když je román originální. Tady by se to mohlo zdát jako né moc dobrá vlastnost, my čtenáři očekáváme styl Stiega, ale to bohužel nejde. Když jsem si tento 7 díl brala na čtení, odprostila jsem se od všech předsudků a jen jsem se vezla na vlně příběhu „ala Milénium“. Vydavatelství Milénium už není takové, jaké bylo – tisk se předtransformoval na teď hodně moderní podcast, Mikael neví co dál, nechce se smířit s tím, že už nebude novinářem. Lisbeth zde taky dostala roli jakési opatrovatelky své neteře Svaly. Postava Svaly mi byla sympatická to se autorce hodně povedlo. Ale chyběla mi Lisbeth, tu její postavu Larson napsal dokonale. Nic na tom nemění, ale to, že i tak se mi příběh líbil. Děj byl syrový, napínavý a zajímalo mě, jak to autorka vymyslela. Hned na začátku se setkáváme s uklízečem, který zde po celou dobu hraje velkou roli. Nesouhlasím s hodnocením odpad, to mi přijde hodně kruté. Do příštího dílu bych dala víc Lisbeth a Mikaela, ať se máme na co těšit.
Pomohla vám tato recenze? Ano 4
Kniha, Kniha Zlín, 2024, 9788076627390
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
Top autoři Vše
Top série
Témata Vše
Předobjednejte s podpisy autorů!
Čeká nás návrat do zběsilého postapo světa Kristýny Sněgoňové a Františka Kotlety. Ať radiační situace zůstává stabilní!
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
Top autoři Vše
Témata Vše
Joanna si myslela, že má vyhráno.
Nový život, nový začátek, žádné stíny. Jenže pak zmizel Nate – a s ním i její jistoty. Co zůstalo? Touha, která pálí víc než strach. A temnota, do níž se znovu dobrovolně noří.
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
TOP Interpreti
Témata Vše
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
Doplňky pro děti a dětského pokoje Vše
Dřevěná hračka s duší
S Krtečkem je stavění radost, která rozvíjí dětskou trpělivost, logiku i šikovné ručičky.
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
Albi - Kouzelné čtení Vše
TOP hry
Hra, kde děti často přechytračí rodiče!
Ubongo procvičí logiku, postřeh i rychlé rozhodování – a pobaví celou rodinu.
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
Populární témata Vše
Dobrá záložka od Knihy Dobrovský Vše
Tipy na dárky Vše
Kouzelná zima s andílkem Julínkem
Mluvicí kniha plná zvuků, příběhů a dobrodružství, která děti baví i učí.
Každý měsíc společně přečteme tisíce knih
Každý týden nové recenze, doporučení, tipy a čtenářské triky. Od zkušených redaktorů i našich knihkupců.
Nechte se inspirovatSpojuje nás nejen láska ke knihám. Knihy Dobrovský vždy budou rodinnou firmou, která pamatuje na své kořeny.
Přečtěte si náš příběhPo–Pá: 8:00–17:00
Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a platí pro něj Zásady ochrany soukromí a Smluvní podmínky. | © 2001–2025 DOBROVSKÝ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.