4.4 z 5 hvězdiček
měkká vazbaKniha ( měkká vazba )
- Skladem 5+ ks
- Doručení Ve středu 19. 2. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
254 Kč s DPH
Běžně 299 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
First in Cassandra Clare’s internationally bestselling Mortal Instruments series about the Shadowhunters. Love. Blood. Betrayal. Demons. First in the New York Times No. 1 bestselling series that has swept the globe, City of Bones is also a major movie and Shadowhunters, the TV series based on the book, is currently airing on Netflix.… Přejít na celý popis
Je to tady! Pojistěte si, že vám nejočekávanější dračí novinku nikdo nevyspoileruje! Čtěte již nyní v originále.
Více informací
K tomuto produktu zákazníci kupují
First in Cassandra Clare’s internationally bestselling Mortal Instruments series about the Shadowhunters. Love. Blood. Betrayal. Demons. First in the New York Times No. 1 bestselling series that has swept the globe, City of Bones is also a major movie and Shadowhunters, the TV series based on the book, is currently airing on Netflix. Irresistibly drawn towards a group of demon hunters, Clary encounters the dark side of New York City and the dangers of forbidden love. This edition contains exclusive bonus content as well as a map and a new foreword by Cassandra Clare. Read all the sensational books in The Shadowhunter Chronicles: The Mortal Instruments, The Infernal Devices, Tales from the Shadowhunter Academy, The Bane Chronicles, The Dark Artifices, The Last Hours and The Shadowhunter's Codex.
- série
- Nástroje smrti 1. díl z 6
- Další ze série
-
Nástroje smrti 1-6: Sága o lovcích stínů - dárkový box (komplet)
1. Město z kostí (barevná ořízka)
2. Město z popela (barevná ořízka)
3. Město ze skla (barevná ořízka)
4. Město padlých andělů (barevná ořízka)
- Nakladatel
- Walker Books
- Rozměr
- 129 x 198 x 36
- jazyk
- angličtina
- Počet stran
- 528
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-1-4063-0762-7
- Vazba
- měkká vazba
- datum vydání
- 2.05.2017
- ean
- 9781406307627
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.6 z 5 206 hodnocení čtenářů
143× 5 hvězdiček 42× 4 hvězdičky 17× 3 hvězdičky 1× 2 hvězdičky 3× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Andy registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Knihu jsem nemohla ani odložit, strhující příběh od samého začátku.
Přečíst více -
Kristýna Svátková registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Kniha je fajn, ale nějak jsem se nemohla úplně dostat do děje. Možná je to tím, že jsem se nejdřív začala koukat na seriál. I přesto má knížka hezký námět a přečtu si i další díly.
Přečíst více -
Nikola registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Cassandře se povedlo vymyslet úžasný nový svět, který zaujal spousty čtenářů. Kniha je zajímavá s originálním dějem a překvapujícími zápletkami.
Přečíst více -
Anonym registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Úchvatný svět plný lovců stínů, čarodějů, víl, vlkodlaků a upírů, který vás pohltí. Cassie prostě ví jak psát.
Přečíst více -
Polarfox registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Kniha je od začátku skvělá a závěr je docela překvapivý. Jelikož je to první díl, tak jsem musela okamžitě začít číst další díl. Celou sérii jsem přečetla přes letní prázdniny, protože mě děj naprosto uchvátil. Film není špatný, ale jako vždy, kniha je mnohem lepší.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.