4.3 z 5 hvězdiček
pevná vazbaKniha ( pevná vazba )
- Produkt je vyprodaný.
Milada Motlová O Kubovi, Barušce a sedmi loupežnících Ilustrovala Vlasta Baránková Kubovi, pěknému a pracovitému mládeneci, se ze všech dívek nejvíce líbí čiperná Baruška. Co na tom, že musí žít v lese v jeskyni a dozírat na sedm svých líných bratrů, kteří se považují za strašlivé loupežníky, aby zabránila nejhoršímu? Když jí Kuba nevlékne… Přejít na celý popis
Velká sleva 20 % na všechny knihy Našeho nakladatelství! Platí i pro nově registrované členy, takže pokud v klubu ještě nejste, teď je ten správný čas se přidat!
Více informací
K tomuto produktu zákazníci kupují
Milada Motlová O Kubovi, Barušce a sedmi loupežnících Ilustrovala Vlasta Baránková Kubovi, pěknému a pracovitému mládeneci, se ze všech dívek nejvíce líbí čiperná Baruška. Co na tom, že musí žít v lese v jeskyni a dozírat na sedm svých líných bratrů, kteří se považují za strašlivé loupežníky, aby zabránila nejhoršímu? Když jí Kuba nevlékne prstýnek s modrým kamínkem, ráda s ním odejde do jeho chalupy. Ale ani tam ji velký klid nečeká... Kuba s vodníkem Habětínkem ji vyděsí k smrti,, král Cyprián potřebuje vysekat ze šlamastyky s králem Kazimírem, a co teprve boty z toulavého telete... Sedm svěžích pohádkových příběhů pro menší čtenáře.
- Nakladatel
- Knižní klub
- Rozměr
- 190 x 250 x 10
- isbn
- 978-80-242-2025-3
- Počet stran
- 64
- datum vydání
- 1.01.2008
- ean
- 9788024220253
- Vazba
- pevná vazba
- jazyk
- čeština
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
0.0 z 5 0 hodnocení čtenářů
0× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.