5.0 z 5 hvězdiček
pevná vazbaKniha ( pevná vazba )
- Skladem 1 ks
- Doručení V pátek 21. 2. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
356 Kč s DPH
Běžně 398 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Borges celosvětově proslul nejen jako povídkář, ale též jako vynikající esejista. Jeho rozsáhlé esejistické dílo nejen významně dotváří jeho tvorbu povídkářskou, ale esej lze chápat jako základní žánr Borgesovy tvorby. Oba žánry se blíží i svými tématy, která se u Borgese stále navracejí: čas, sny, knihy a literatura... Ve třetím svazku jeho… Přejít na celý popis
Je tu jedinečná šance pro sběratele a milovníky mangy! Dívka ze země Venku je nyní k dispozici jako komplet 12 dílů za pouhých 999 Kč!
Více informací
K tomuto produktu zákazníci kupují
Borges celosvětově proslul nejen jako povídkář, ale též jako vynikající esejista. Jeho rozsáhlé esejistické dílo nejen významně dotváří jeho tvorbu povídkářskou, ale esej lze chápat jako základní žánr Borgesovy tvorby. Oba žánry se blíží i svými tématy, která se u Borgese stále navracejí: čas, sny, knihy a literatura... Ve třetím svazku jeho spisů se v češtině představí poprvé dvě jeho esejistické knihy: Dějiny věčnosti z r. 1936 a jeho nejznámější soubor esejí Další pátrání z r. 1952.
- Nakladatel
- Argo
- Rozměr
- 150 x 210 x 42
- jazyk
- čeština
- Počet stran
- 416
- datum vydání
- 15.09.2011
- isbn
- 978-80-257-0437-0
- Vazba
- pevná vazba
- datum dotisku
- 1.11.2018
- ean
- 9788025704370
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
5.0 z 5 1 hodnocení čtenářů
1× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.