The Perks of Being a Wallflower

Kniha ( měkká vazba )

E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Šťastný života běh

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 999 Kč dárek zdarma v hodnotě 279 Kč

Šťastný života běh

Charlie is a freshman. And while he's not the biggest geek in the school, he is by no means popular. Shy, introspective, intelligent beyond his years yet socially awkward, he is a wallflower, caught between trying to live his life and trying to run from it.Charlie is attempting to navigate his way through uncharted territory: the world of… Přejít na celý popis

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Charlie is a freshman. And while he's not the biggest geek in the school, he is by no means popular. Shy, introspective, intelligent beyond his years yet socially awkward, he is a wallflower, caught between trying to live his life and trying to run from it.Charlie is attempting to navigate his way through uncharted territory: the world of first dates and mixed tapes, family dramas and new friends; the world of sex, drugs, and The Rocky Horror Picture Show, when all one requires is that perfect song on that perfect drive to feel infinite. But Charlie can't stay on the sideline forever. Standing on the fringes of life offers a unique perspective. But there comes a time to see what it looks like from the dance floor.

Sdílet

Nakladatel
Simon & Schuster
Rozměr
131 x 197 x 21
datum vydání
18.03.2015
isbn
978-1-84739-407-1
Počet stran
224
Hmotnost
180 g
datum dotisku
11.02.2025
ean
9781847394071
Vazba
měkká vazba
Vydání
1
jazyk
angličtina

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.7 z 5 110 hodnocení čtenářů

88× 5 hvězdiček 10× 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

  • Antonie registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

    Ta kniha je božsky dokonalá

    Přečíst více
  • Veronika Mikischová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

    Krásná kniha vedoucí k zamyšlení. Přestože jsem ji poprvé četla v 18 letech, myslím si, že řazení ke knihám pro děti a mládež v tomto případě podceňuje její hloubku.

    Přečíst více
  • Anonym registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

    Kniha se čte dobře i pro slabší čtenáře :3 :3 :3

    Přečíst více
  • Veronika Ručilová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

    Do této knihy jsem se prostě zamilovala! Je dokonale napsaná a tolik myšlenek a otázek a názorů, co je v knize uvedeno, se krásně shodují i s tím, jak to vše chápu já a na co vše se ptám těmi stejnými otázkami, co v knize hlavní hrdina. Nemám slov, úžasná kniha!

    Přečíst více
  • Veronika V. registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

    Krásna knižka. Moc dobre sa číta, Charlieho si hneď zamilujete.

    Přečíst více
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 254 Kč Nápověda