3.0 z 5 hvězdiček
pevná vazbaKniha ( měkká vazba )
- Skladem 5+ ks
- Doručení V úterý 18. 2. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
178 Kč s DPH
Běžně 199 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Čtvrtý díl oblíbené fantasy série o psech. Hlavní hrdina Štístko a vůdce smečky Alfa nyní žijí v křehkém příměří, ale napětí mezi nimi vzrůstá. Nově vzniklá smečka spojená z divokých a vodítkových psů musí založit tábor, který bude dostatečně vzdálený od krvelačných hlídacích psů. Dokáže Alfa ochránit všechny podřízené psy, nebo se skupina… Přejít na celý popis
Předobjednejte si s podpisy autorů Pratuří pohádky plné humoru a příběhů, které vás naučí milovat vědu!
Více informací
K tomuto produktu zákazníci kupují
Čtvrtý díl oblíbené fantasy série o psech. Hlavní hrdina Štístko a vůdce smečky Alfa nyní žijí v křehkém příměří, ale napětí mezi nimi vzrůstá. Nově vzniklá smečka spojená z divokých a vodítkových psů musí založit tábor, který bude dostatečně vzdálený od krvelačných hlídacích psů. Dokáže Alfa ochránit všechny podřízené psy, nebo se skupina rozdělí?
- série
- Zákon smečky 4. díl z 6
- Další ze série
-
2.
Zákon smečky 2: Skrytý nepřítel
3. Zákon smečky 3: Temnota padá
4. Trnitá cesta
5. Zákon smečky 5: Nekonečné jezero
6. Zákon smečky 6: Psí běsnění
- kategorie
-
Knihy »
Literatura pro děti a mládež »
Knihy pro mládež »
Fantasy, sci-fi a horor »
Fantasy
- Nakladatel
- Albatros Media
- Rozměr
- 145 x 205
- Původní jazyk
- angličtina
- datum dotisku
- 26.09.2016
- ean
- 9788000041889
- Počet stran
- 248
- Od věku
- 9 let
- Vydání
- 1
- jazyk
- čeština
- Vazba
- měkká vazba
- Původní název
- Survivors The Broken Path
- datum vydání
- 13.01.2016
- isbn
- 978-80-00-04188-9
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.9 z 5 9 hodnocení čtenářů
8× 5 hvězdiček 1× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Anonym registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Překvapilo mě chování postav a některé jsem si víc oblíbila.
Přečíst více -
Aríka registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Celé sérii jsem nejprve vůbec nevěřila, ale potom, co mě bratr donutil mu předčítat před spaním. Z povinnosti se stala radost a já se každý večer těšila, až zase začnu číst Zákon smečky. V tomto díle mi bylo opravdu moc líto Bouřliváka a naopak jsem vůbec nelitovala Alfa. Kniha byla opět čtivá a poutavá, rozhodně jsem se nenudila. Erin Hunter je bezpochyby skvělou autorkou knih pro mladší čtenáře. Rozhodně doporučuji celou sérii.
Přečíst více -
Verča registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Podle mě autorka velmi dobře vyjádřila povahu a vztahy psů. Kniha se mi moc líbila a doporučuji ji všem čtenářům.
Přečíst více -
Barbora Vedralová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Úžasná kniha, spisovatelka i čtvrtý díl napsala báječně. U tohoto dílu se mi dokonce emoce přecedily přes oči.
Přečíst více -
Essie registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Jako každý díl této série je tato knížka hezky napsána a děj je taky moc krásný. Pokud jste však na něco trochu živějšího, tak vám tuto knihu nedoporučuji, protože v té knize se dlouho nic neděje. Spíš se tam buduje ten příběh.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.