0.0 z 5 hvězdiček
měkká vazbaUčebnice ( měkká vazba )
- Produkt je vyprodaný.
Publikace nabízí zkrácenou a upravenou verzi známého románu, kde jako hlavní hrdina vystupuje samotný ďábel. Je určena pro mírně až středně pokročilé studenty ruštiny (B1–B2 podle SERR pro jazyky) a kromě ruského textu nabízí zrcadlový český překlad, komentáře zajímavých jazykových jevů, které se vyskytují v textu, poznámky k ruským reáliím a… Přejít na celý popis
Haunting Adeline byla slabý odvar. Předobjednejte si paranormální erotiku s démony Její duše napospas.
Více informací
K tomuto produktu zákazníci kupují
Publikace nabízí zkrácenou a upravenou verzi známého románu, kde jako hlavní hrdina vystupuje samotný ďábel. Je určena pro mírně až středně pokročilé studenty ruštiny (B1–B2 podle SERR pro jazyky) a kromě ruského textu nabízí zrcadlový český překlad, komentáře zajímavých jazykových jevů, které se vyskytují v textu, poznámky k ruským reáliím a testové úlohy na porozumění. Audionahrávka, na níž text vypráví rodilá mluvčí, je k dispozici zdarma na stránkách nakladatelství.
- Nakladatel
- Edika
- Rozměr
- 145 x 205
- datum dotisku
- 30.07.2018
- ean
- 9788026612827
- Počet stran
- 136
- Vydání
- 1
- jazyk
- čeština
- Vazba
- měkká vazba
- datum vydání
- 30.07.2018
- isbn
- 978-80-266-1282-7
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.7 z 5 47 hodnocení čtenářů
36× 5 hvězdiček 2× 4 hvězdičky 7× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Gigy registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Neobyčejně složité dílo ruské literatury XX. století, které překousne a stráví málokdo. Na pohled jednoduchý příběh skrývá pod svým povrchem mnohem více, než se zpočátku zdá. Za mě patří Mistr a Markétka mezi špičku světové literatury.
Přečíst více -
Lucie Pelčáková registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Na tuhle ruskou klasiku jsem se chystala dlouho a opravdu nelituju. Kniha mě bavila a občas jsem se i zasmála. Naprosto úžasný je i magický realismus, kterého je v díle opravdu hojně. Příběh mě opravdu inspiroval a především mi dodal odhodlání se vrhnout do další ruské literatury.
Přečíst více -
Petra registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Jedna z mála knih, kterou jsem musela přečíst naráz.
Přečíst více -
Lucie Fendrichová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Vynikající kniha patřící oprávněně mezi světovou klasiku a top literaturu.
Přečíst více -
Petra B. registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Tohle nebyl můj šálek kávy. Je to hodně zvláštní, zmatená kniha tak nějak o ničem.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.