0.0 z 5 hvězdiček
pevná vazbaKniha ( měkká vazba )
- Produkt je vyprodaný.
Druhé vydání postřehů a črt dlouholetého přítele Jana Zrzavého vychází po více než třiceti letech k 120. výročí narození malíře. Autor Zrzavého přibližuje především z lidské stránky, soustředil se na jeho civilní svět, jak ho mnozí nepoznali. V knížce jsou rozeseta zrnka moudrosti, životní zkušenosti a vyznání, která svědčí o přitažlivé… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
Druhé vydání postřehů a črt dlouholetého přítele Jana Zrzavého vychází po více než třiceti letech k 120. výročí narození malíře. Autor Zrzavého přibližuje především z lidské stránky, soustředil se na jeho civilní svět, jak ho mnozí nepoznali. V knížce jsou rozeseta zrnka moudrosti, životní zkušenosti a vyznání, která svědčí o přitažlivé individualitě, v mnohém ji dokreslují a vysvětlují.
- Nakladatel
- Srdce Evropy
- datum vydání
- 3.02.2011
- ean
- 9788025489659
- Počet stran
- 103
- jazyk
- čeština
- Vazba
- měkká vazba
- isbn
- 978-80-254-8965-9
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.0 z 5 1 hodnocení čtenářů
0× 5 hvězdiček 1× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
-
JanaKveton registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Docela milá knížka, i když některé kapitolky jsou opravdu víceméně zbytečné. Taky by mě zajímal Jan Zrzavý jako dítě nebo mladý muž. Známe ho všichni s baretem, v čepici, s brýlemi a s plnovousem. Jako mladíka ne. Pak by mne docela zajímalo, jak byl autor knížky s Mistrem spřízněn, protože Jan Zrzavý mu vyká. Synovci by snad nevykal. Ale to jsou celkem všechno drobnosti. Hlavně mi vždycky vadí u knih věcné chyby. A ta Destinnová s jedním "n" byla pro mě jako muzikoložku přímo fackou. A několikrát se tam to jméno opakovalo a pokaždé špatně. To se autor nemohl podívat, jak se ta slavná sopranistka píše? Nebo si byl tak jistý?! Dopsala jsem si k němu i datum narození a datum smrti. To narození tam v jedné kapitolce v závorce je, ale kdo by to hledal?! No, ještě pár kritických připomínek by se našlo. Ale dobře se to četlo, tak říkajíc jedním dechem. Knížku jsem si vzala z knihobudky v Řevnicích na nádraží a kvůli těm fotografiím si ji nechám. Hlavně kvůli těm fotografiím. Mohl tam dát ale i obrázky rodičů. To se dělá u životopisných knížek.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.