4.4 z 5 hvězdiček
pevná vazbaKniha ( měkká vazba )
- Skladem 5+ ks
- Doručení V pondělí 31. 3. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
142 Kč s DPH
Běžně 159 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Londonovo Volání divočiny je mistrovským dílem jak svým stylem, tak i proto, že povyšuje dobrodružné příběhy na úroveň klasické literatury. Komiksové zpracování je určeno čtenářům již od 9 let. Úžasné obrazové ztvárnění a úchvatný čtivý text přiblíží toto zajímavé a napínavé vyprávění. Buck je čtyřletý pastevecký pes hýčkaný svým pánem a jeho… Přejít na celý popis
Křehký příběh mladé Eden, která si prošla mrazivým zážitkem, který ji paralyzoval a navždy změnil. Dokáže se zachránit před vlastní temnotou?
Více informací
K tomuto produktu zákazníci kupují
Londonovo Volání divočiny je mistrovským dílem jak svým stylem, tak i proto, že povyšuje dobrodružné příběhy na úroveň klasické literatury. Komiksové zpracování je určeno čtenářům již od 9 let. Úžasné obrazové ztvárnění a úchvatný čtivý text přiblíží toto zajímavé a napínavé vyprávění. Buck je čtyřletý pastevecký pes hýčkaný svým pánem a jeho rodinou. Jeho život se rázem změní ve chvíli, kdy je unesen a prodán, aby sloužil během zlaté horečky na Klondiku a tahal těžké saně hlubokým sněhem. V novém prostředí brzy zjistí, že jeho vrozené instinkty mu umožní nejen přežít, ale že ve svobodném, volném a divokém životě nakonec nachází i zalíbení.
- Nakladatel
- Grada
- Rozměr
- 152 x 240 x 7
- datum dotisku
- 28.03.2024
- ean
- 9788024736952
- Počet stran
- 72
- Vydání
- první
- jazyk
- čeština
- Vazba
- měkká vazba
- datum vydání
- 1.01.2018
- isbn
- 978-80-247-3695-2
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.5 z 5 34 hodnocení čtenářů
23× 5 hvězdiček 7× 4 hvězdičky 3× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 1× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
ykwia registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Ak máte syna, ktorý rád číta, toto mu kúpte.
Přečíst více -
Adriana Dosedělová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Klasika americké litaratury přlomu 18. a 19. století. Velmi pěkná kniha. Je velmi úzce spjata s přírodu.
Přečíst více -
Anna Mullerova registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Vnukovi udělala radost, teprve ji čte
Přečíst více -
Miroslav Uhlíř registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
klasika mého mládí
Přečíst více -
Iva registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Já tenhle příběh neuvěřitelně miluju. Byla to povinná četba do školy, ale stejně se ráda vracím na Aljašku, abych si přečetla o Buckovi a jeho dobrodružství.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.